Stržená platba za aplikaci

29.5.20 15:18

Stržená platba za aplikaci

Prosím vás o radu,

s manželem jsme koukali na výpis z účtu a před týdnem tam máme -1. 450,– z apple.com. Hned jsme hledali, co jsme kde omylem koupili za aplikaci, ale nikde nic. Pak jsem mrkla do e- mailu a měla tam potvrzení o zakoupení profi verze aplikace Documents, kterou jsem si stahovala před pár týdny, abych otevřela soubor PDF. Stáhla jsem si zdarma zkušební verzi - nikde jsem ale neodsouhlasila, že se po uplynutí zkušební doby sama automaticky koupí (kartu mám v telefonu, ale platby potřebují otisk prstu - to bych nikdy neudělala).

Psala jsem na podporu, tak čekám na odpověď. Jen jsem se chtěla zeptat - projde to vůbec? Co když jsem už se stáhnutím té zkušební verze odsouhlasila něco, co mě k té aplikaci uváže a ani o tom nevím? 8o Potkal se s tím někdo? A jak to celkově na tom applu berou, vrátí mi třeba aspoň úměrnou část?

Moc děkuju za rady, a že jsem blbá a měla číst vše už od začátku, vím :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5954
29.5.20 16:36

Jestli vám něco vrátí, netuším, pokud se platí appka nebo licence, je to vždy napsaný už v App Storu. A musela jsi i odsouhlasit licenční podmínky, aby se platba mohla strhnout :nevim: Nevím také, proč sis stahovala appku na otevření pdf. Pdf soubory se normálně otevírají v appce Knihy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 19:11
@bartsch píše:
Jestli vám něco vrátí, netuším, pokud se platí appka nebo licence, je to vždy napsaný už v App Storu. A musela jsi i odsouhlasit licenční podmínky, aby se platba mohla strhnout :nevim: Nevím také, proč sis stahovala appku na otevření pdf. Pdf soubory se normálně otevírají v appce Knihy :nevim:

Nešlo mi to otevřít v ničem jiném a dost jsem na to spěchala - tak mi známý doporučil toto. Byl to hodně velký soubor a vše šlo hladce. Jen jsem netušila, že se to samo koupí no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
30.5.20 20:53

Myslím si, že by ti to měli vrátit celý. Taky se mi to jednou stalo, omylem se mi otiskem prstu potvrdila platba, tak jsem jim psala a vrátili mi celou částku. Přítel si takhle omylem koupil film na itunes, taky vrátili celou částku a ještě mu nechali ten koupený film :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama