Stupátko ku kočíku pre staršie dieťa

150
30.3.06 16:08

Stupátko ku kočíku pre staršie dieťa

Ahoj,

neviete mi poradiť kde sa dá kúpiť to stupátko, na ktorom može stát staršie dieťa, keď veziete v kočíku mimi ?(v Prahe alebo na nete)
Koľko to zhruba stojí ?
Dá sa pripevniť aj k trojkolke ? - Mám ABC Design.

Dík za radu, som v 6 mesiaci tehu a mám ešte ani nie dvojročnú dcérku, tak sa mi nechce obchádzať všetky obchody.

Crnkapinka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
kdoviktera
30.3.06 16:48

Ahojky,

já pořizovala babyskate z www.detskydum.cz . Byl za 850Kč, ale vadilo mi, že není odpružený a dělá děsný kravál :x . Spíš bych trochu přidala a koupila kvalitnější, nejspíš tohle: http://www.detskyraj.cz/…robnosti.php?…

Matyášovi už ale byly tři roky, takže má smůlu, musí chodit pěšky :lol: :lol:

Tak přejeme príma poježděníčko :wink:

Katka

  • Citovat
  • Upravit
225
30.3.06 17:01

Ahoj,ja som to videla v obchode A-Z baby P-10 Vršovice.Stál nieco kolem 1500,– ale presne neviem.Maju aj stranku www.a-zbaby.cz ale neviem ci je tam tiez v ponuke.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
90
7.4.06 10:44

Ahoj,
prosím poraďte :D Máte někdo zkušenosti se stupátkem od Jane? Mají ho v nabídce v Handy Praha, ale je dost drahý 1830,–

http://www.handypraha.cz/index.php?…
Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala