Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahoj,
neviete mi poradiť kde sa dá kúpiť to stupátko, na ktorom može stát staršie dieťa, keď veziete v kočíku mimi ?(v Prahe alebo na nete)
Koľko to zhruba stojí ?
Dá sa pripevniť aj k trojkolke ? - Mám ABC Design.
Dík za radu, som v 6 mesiaci tehu a mám ešte ani nie dvojročnú dcérku, tak sa mi nechce obchádzať všetky obchody.
Crnkapinka
Ahojky,
já pořizovala babyskate z www.detskydum.cz . Byl za 850Kč, ale vadilo mi, že není odpružený a dělá děsný kravál
. Spíš bych trochu přidala a koupila kvalitnější, nejspíš tohle: http://www.detskyraj.cz/…robnosti.php?…
Matyášovi už ale byly tři roky, takže má smůlu, musí chodit pěšky
![]()
Tak přejeme príma poježděníčko ![]()
Katka
Ahoj,ja som to videla v obchode A-Z baby P-10 Vršovice.Stál nieco kolem 1500,– ale presne neviem.Maju aj stranku www.a-zbaby.cz ale neviem ci je tam tiez v ponuke.
Ahoj,
prosím poraďte
Máte někdo zkušenosti se stupátkem od Jane? Mají ho v nabídce v Handy Praha, ale je dost drahý 1830,–