Stupátko / skate Lascal Buggyboard nebo ABC Design Kiddy Ride On?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 01.05.11 18:41
Stupátko/skate Lascal Buggyboard nebo ABC Design Kiddy ride on?

Ahoj,
prosím o radu, nemohu se rozhodnout, které z těchto dvou stupátek by bylo pro nás lepší buď Lascal Buggy board http://www.mimibazar.cz/foto.php?… nebo ABC Design Kiddy Ride on http://www.slune-cz.cz/…ddy-ride-on/ Nebo máte ještě lepší tip?
Mám následující omezení:

• Kočárek Roan Marita
  • Syn je velký - 95 cm, 16 kg noha č.27 a bude hůř :mrgreen:
  • Převážně jezdíme v terénu, ale musí s tím jít jednoduše manipulovat i při jízdě na eskalátorech, nástupu do busu.
Reakce:
Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 01.05.11 19:26

Já mám Buggyboard a spokojenost veliká :palec:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 01.05.11 19:41

Prosím, Danuško, mohla bys změřit, jak je to stupátko dlouhé a široké? Jestli se tam vejde i velká nožička.

šamotka
Kelišová 7277 příspěvků 01.05.11 19:53

Gino, já mám děti od sebe 23 měsíců, měla jsem to druhé stupátko a byla jsem spokojená. Využili jsme ho jen půl roku a to občas. Mám zimní děti, takže jak se na jaře udělalo hezky, jezdil syn hodně na koloodrážedle. Jinak syn měl ve dvou letech rovný metr, 19,5 kg a nohu 30 a stupátko to zvládlo v pohodě.

barah
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 01.05.11 20:24

Tak my máme to druhé stupátko, už jsme ho montovali na 2.kočár a v pohodě. Dcera má taky tak velkou nohu a úplně v poho, je tam dost dost velká nastavitelnost mezi kočárek a skejtíkem, takže toho bych se nějak nebála. Když jsme skejtík viděli, říkalli jsem si, že se tam určitě nevejde, na prvním jsme měli brzdu uprostřed a taky v klidu, jen se s ním nedalo couvat :zed: , teď mámee brzdy na stranách a to je super jízda. My ho tedy využijeme hodně,jinak bychom nikdy nikam asi nedošli.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >