Reklama

Stupátko / skate Lascal Buggyboard nebo ABC Design Kiddy Ride On?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 01.05.11 18:41
Stupátko/skate Lascal Buggyboard nebo ABC Design Kiddy ride on?

Ahoj,
prosím o radu, nemohu se rozhodnout, které z těchto dvou stupátek by bylo pro nás lepší buď Lascal Buggy board http://www.mimibazar.cz/foto.php?… nebo ABC Design Kiddy Ride on http://www.slune-cz.cz/…ddy-ride-on/ Nebo máte ještě lepší tip?
Mám následující omezení:

• Kočárek Roan Marita
  • Syn je velký - 95 cm, 16 kg noha č.27 a bude hůř :mrgreen:
  • Převážně jezdíme v terénu, ale musí s tím jít jednoduše manipulovat i při jízdě na eskalátorech, nástupu do busu.

Reklama

Reakce:

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 01.05.11 19:26

Já mám Buggyboard a spokojenost veliká :palec:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 01.05.11 19:41

Prosím, Danuško, mohla bys změřit, jak je to stupátko dlouhé a široké? Jestli se tam vejde i velká nožička.

šamotka
Kelišová 7277 příspěvků 01.05.11 19:53

Gino, já mám děti od sebe 23 měsíců, měla jsem to druhé stupátko a byla jsem spokojená. Využili jsme ho jen půl roku a to občas. Mám zimní děti, takže jak se na jaře udělalo hezky, jezdil syn hodně na koloodrážedle. Jinak syn měl ve dvou letech rovný metr, 19,5 kg a nohu 30 a stupátko to zvládlo v pohodě.

barah
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 01.05.11 20:24

Tak my máme to druhé stupátko, už jsme ho montovali na 2.kočár a v pohodě. Dcera má taky tak velkou nohu a úplně v poho, je tam dost dost velká nastavitelnost mezi kočárek a skejtíkem, takže toho bych se nějak nebála. Když jsme skejtík viděli, říkalli jsem si, že se tam určitě nevejde, na prvním jsme měli brzdu uprostřed a taky v klidu, jen se s ním nedalo couvat :zed: , teď mámee brzdy na stranách a to je super jízda. My ho tedy využijeme hodně,jinak bychom nikdy nikam asi nedošli.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >