Styk dva dny před ovulací

2
9.12.19 13:32

styk dva dny před ovulaci

Ahoj, chci se zeptat jaká je šance na otěhotnění? kdyz proběhl styk nechraneni 4.12 a 6.12 jsem si delala ovu test a ovulaci jsem měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

747
9.12.19 13:34

Ahoj nevím jaká je šance 2 dny před ovulaci ale já otěhotněla 4 dny před ovulaci. Ale dle mě máš slušnou šanci :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 13:41

Každá žena je jiná a každý cyklus je jiný. Můžete otěhotnět, i když máte nechráněný styk 6 dní před ovulací - spermie si v děloze na vajíčko počkají. Šance na otěhotnění je ale cca 16% - 20% každý cyklus, takže i když se trefíte přesně do dne ovulace, neznamená to, že spermie vajíčko oplodní nebo že se vajíčko bude správně vyvíjet a usadí se ve výstelce dělohy. Početí je a byl vždy obrovský zázrak.

• Nahlásit
  • Citovat
1282
9.12.19 14:15

Ahoj. Šance samozřejmě je. Načasování je idealni. Já otěhotněla 4 dny před a podruhé dokonce 5 dní před :) Ale je to prostě loterie, kde hraje další roli víc faktorů jako věk, kvalita spermií…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
9.12.19 22:21

Řekla bych, že skoro nejvyšší, jakou můžeš během cyklu mít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8712
9.12.19 22:33

Jak píšou holky výše můžeš otěhotnět že styku několik dní před ovu..i když s etrefis do ovu nemusíš otěhotnět :nevim:..jinak málo kdo se trefí přesně do ovu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
10.12.19 18:28

Dekuju holky :kytka: no doufám ze to vyjde :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1340
11.12.19 05:40

Ahoj já otěhotněla ze styku 5 dní před ovu. Jindy jsme se s mužem doma nepotkali… Tak jsem s tím vůbec nepočítala.. Když jsem pak viděla pozitivní TT myslela jsem že mám vidiny :mrgreen: No nakonec toto skončilo biochemickym… Další měsíc už mi MS nepřišla. Tam byl styk tři dny před ovu. Navíc z vajecniku kde nemám po mimodeloznim vejcovod. Ono prostě jestli to má vyjít tak to vyjde.. Pořád jsem řešila že je nejlepší styk v den ovu… Ale vždy otehotnim několik dní před.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
12.12.19 10:44

Tak to jste mě tady potěšily :* ovulaci jsem měla v úterý a styk ve čtvrtek, neděli a středu, tak to vidím jako dobré šance :srdce: kéž by už ta mrcha menstruace nedorazila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
26.12.19 19:21

Nacasovani je idealni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu