Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Dobrý den,
Mám na vás prosbu. Udělali se mi tyto fleky asi 2 dny. Prosím nevíte co by to mohlo být a případně čím mazat. Na koznim mají teď bohužel dovolenou. Děkuji
Zajdi si s tím k praktické doktorce, když kožní neordinuje. Tohle nevypadá dobře, asi bych neexperimentovala doma.
Zašla bych do lekárny pro nějaké antimykotikum. Třeba fugicidin.
Dobrý den,
Mám prosbu uz 3 týdny se peru s pytrisia rosea byla jsem na koznim dostala jsem kortikoidovou mast. Mám fleky na zádech, předloktí, vepředu na břiše a na nohou. Už jsem nakoupila všechny možné masti i gely. Ale přijde mi že se to nelepší.
Děkuji za odpověď