Suchý kašel jako vedlejší účinek léku na hypertenzi?

Anonymní
6.12.21 23:20

Suchý kašel jako vedlejší účinek léku na hypertenzi, zelený čaj ?

Dobrý večer, mám na Vás dotaz. Za prvý, beru léky na vysoký krevní tlak, konkrétně Ramil jednou denně ráno. Mám suchý kašel, což jsem četla, je jeden z vedlejších účinku, máte to taky někdo tak? A za druhý bych se chtěla zeptat, zdali je možné při léčbě hypertenze pít zelený čaj. Mám ho ráda a piju pravý sypaný, klidně i dva šálky denně. Vím, obsahuje kofein, který může zvyšovat krevní tlak, ale někde jsem na netu četla, že dokonce pití zeleného čaje může i vysoký krevní tlak snížit, takže si nejsem jistá :nevim:. Moc Vám děkuji všem za odpovědi.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Lenka76
6.12.21 23:50

Ahoj manzel bral nejaky prasky na vysoky tlak a taky kaslal. Pak mu je vymenili a je klid.

  • Citovat
  • Upravit
1702
7.12.21 00:32

Praděda taky po 80 začal brát a kašlal, i jsme ho hnali na CT plic a nic - skutečně to bylo tím lékem. Zelený čaj i kávu má povolenou 1 denně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.