Sugar Mama

9.5.20 18:14

Sugar Mama

Dámy (a pánové), myslíte, že je to fakt pitomej nápad nabídnout nějakému studentovi brigádu, která by obnášela sex a výlety?
Jako rozvedená s menšími dětmi jsem častým terčem zajíčků, kteří nemají zájem o vztah, svobodných, bezdětných mužů, kteří mají zájem o krátkodobou aférku, a ženatých, kteří chtějí občasnou milenku. Muže v mé situaci potkávám minimálně a s žádným z nich nepřeskočila vzájemná jiskra. Už to trvá dlouho, je to únavné, bolestné a nenaplňuje to moje potřeby.
Proto mě napadlo, jestli bych si nezkusila najít placeného společníka. Mám moc málo času na to, abych se druhému příliš přizpůsobovala, ale finančně si nestěžuju (jsem možná magor, ale hlava mě živí dobře) a trochu toho lidského tepla prostě potřebuju - aby to bylo spolehlivé, aspoň na pár let. Já bych se určitě zamilovala, jeho city bych nezkoumala, pokud by si rád se mnou užil a trávil se mnou čas třeba cestováním. Nejsem ani stará a pravděpodobně ani odpudivá, tak by to od něj nebyla úplně oběť, si myslím.
Má někdo zkušenost, věcnou poznámku, povzbuzení…?
To, že jsem krása nesmírná, mi je jasný, netřeba sem přispívat jen proto, abyste mi to sdělily/i.
Díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29761
9.5.20 18:17

Proč ne. Kde je nabídka, musí být i poptávka
Za mě cajk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
9.5.20 18:18

@Sedmnactnulajedna jediny rozdil, mezi tim co chces a tim co je ti nabizeno okolim, je to, ze za to zaplatis :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.5.20 18:26

@unuděná
Bohuzel ne. To bych jich musela mit zaroven nekolik. Jinak porad cekam, jestli spolu (jeste/vubec) jsme, jestli na me bude mit cas, nebo se budeme vecne mijet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33143
9.5.20 18:28

@Sedmnactnulajedna

A nechceš se podívat na sexuální seznamky, tam bude mladíků zadarmo… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
9.5.20 18:29

Já bych si sama sebe nemohla za tohle vážit. Ale jestli máš problém si najít chlapa, který by tě miloval „bezúplatně“, tak na chvíli a pár randíček ok, ale na několik let? Nedokážu si to představit. Jestli jsi o tom rozhodnutá, tak doufám, že žiješ ve velkém městě, abys byla opravdu inkognito a nevrátilo se ti to za pár let, ono ani chlapi neumí mlčet,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11077
9.5.20 18:42

Tak jestli ti stačí placená láska, proč ne.. Já bych s pocitem, že ten dotyčný se mnou někam jde, jede nebo spí atd., žít nemohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11328
9.5.20 18:49

Milenců co se nechtějí vázat najdeš zadarmo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12793
9.5.20 19:11

Myslis to tak, ze tim placenim bys mela urcitoi kontrolu, ze by vic „musel“ delat to, co potrebujes ty? :think: Mozna…hele, nevim, zenske to udajne delaji, tak by se treba nasel. I chlap :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29761
9.5.20 19:20

Ono najit chlapa dle svého gusta je občas fakt těžký. Taky jsem o tom jednu dobu uvažovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.5.20 19:30

Jasne ze najdu zadarmo. Jenomze proste mam vady na krase, a proto potrebuju maximalni prozumeni z jeho strany, coz mi da taky jen nekdo s vadama na krase, napriklad zenaty, osklivy, impotentni nebo lovec zen na jednu noc… coz mi zrovna nevyhovuje.
A pote, co jsem si uz nekolikrat vyslechla, ja bych s tebou rad byl, kdybys byla bez deti (a pripadne v mem veku, pokud je to extra mladoch), proste mi je to lito, dost jsem i rezignovala, hlavne na reci o lasce. Nemam problem navazat s mymi chlapci blizky vztah, ale ruzove bryle o tom, jak me musi nezistne milovat, uz mam posunute trochu jinam.
Chci si uzivat spolecny cas, bez vedomi deti. Az vyrostou, budu mit predstavy o partnerovi zase uplne jine, proto uvazuju v horozontu let, ne desitek let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.5.20 19:32

@beruska9
Presne tak. Mam fakt malo, malicko casu bez deti. Chtela bych, aby byl tak trochu na zavolani. Aby se mnou treba nekam vyrazil, kdyz mam den, dva, tri nebo vyjimecne tyden. To zadnej normalni chlap nebude tolerovat, ale nejakej vysokoskolak, roztomilej, nesmelej, chudej… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3617
9.5.20 19:33

Myslím, že si tím zavřeš cestu k nějakému normálnímu chlapovi ve svém věku už na pořád, protože tohle asi úplně neutajíš. Jestli ti to nevadí a sex je přednější, tak cajk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5287
9.5.20 19:36

Ty chceš, aby ti byl k dispozici na několik let? Myslíš, že ti to úplata zaručí?

Nějakýho toho zajíčka, co ti nadbíhá, jsi nezkoušela? Myslím si, že se do tebe klidně může časem zamilovat, případně tě mít rád natolik, že se na dýl zdrží sám od sebe, a ještě rád. :nevim:

Jinak pokud jsi s tím plně srovnáná, tak všem může být jedno, co a jak to máš. Je to tvůj život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22785
9.5.20 19:42

Jestli je ti pod 40, tak hledej někoho for free. Na placení je času dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat