Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Měli jsme pro syna loni na zimu, je hooodně hubený a málokterá bota mu sedne, ale tyhle byly super
Nevím tedy, jestli přesně ty, jako na fotce, ale nějaký podobný typ…
Osobně v kamenném obchodě. Nožičku tam malé přeměří, včetně vnitřku boty. Boty kupujeme krátce, ještě nemám ty správné zkušenosti, ale k nákupu přes net pravděpodobně nikdy nedojde, protože tak si nekupuji boty ani já, potřebuji zkoušet.
@chytrá horákyňka píše:
Kde Superfity kupujete na netu?
na netu jsem boty nikdy nekupovala, toho bych se bála.
Leda asi vyzkoušený typ, který perfektně sedí, a věděla bych, že potřebujeme stejné boty ještě jednou, dovedu si to představit u tenisek nebo sandálků, že užijeme dvoje stejné ![]()