Reklama

surova strava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andreasarmir
Nováček 2 příspěvky 27.05.09 12:19
surova strava

skusil uz niekto dieta surovou stravou?
Boli tu uz zaujimave prispevky len to to stale mazu.

dajte vediet ci s tym mate skusenost

dakujem velmi pekne

Reklama

Reakce:

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 27.05.09 12:29

A pročpak to admini stále mažou? 8O Že by za to, že si zde děláš bezplatnou reklamu? :nevim: :nevim:

petit
Kecalka 338 příspěvků 27.05.09 21:08
syrová strava

Ahoj!

Je mi jasné, že si děláš reklamu sama na sebe, ale přesto jsem se na stránky koukla.

O výživě něco vím ( i když určitě ne všechno), ale i z toho mála co vím, je mi jasné, že dieta popsaná v hlavním článku je špatná, jednostranná, a k dlouhodobé výživě naprosto nevhodná!!
Pokud se chceš věnovat dlouhodobě výživě, doporučuji načerpat informace i z jiných - nemyslím tím jen klasiku, ale mrkni se i na makrobiotiku, výživu v čínské medicíně, atd.. Získáš tím ucelenější pohled.

Tvůj způsob tam popsaný - jen syrová strava, z toho 3/4 ovoce, a jako zdroj dalších látek pouze ořechy a klíčky ( jestli jsem něco zapomněla, tak se omlouvám za nepozornost) je dobrá třeba jako detoxifikační kůra na jaře, nebo pro rychlé zhubnutí do plavek, ale jako dlouhodobou záležitost určitě ne!!

Petit

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 27.05.09 21:21

Rozhodně nechci podporovat něčí reklamu, ale jen poznámka - surová strava je fajn jako pokračování hladovky nebo jako lék. Pro pročištění samozřejmě taky účinkuje, ale je dobrý jí vnímat jako přechodnej stav pro pokračování nebo řešení specifický situace. Pak účinkuje a nechá se aplikovat i na pár měsíců. Znám to z vlastní zkušenosti a můžu potvrdit účinnost.

petit
Kecalka 338 příspěvků 27.05.09 22:53
syrová strava

Ale to já o účinnosti na zhubnutí rozhodně nepochybuji!
Při takové dietě se zhubne dobře, ( zvláště se začátku a u mladších) ale pokud budu myslet na svůj celkový zdravotní stav a budu si chtít váhu dlouhodobě udržet, pak tato dieta vhodná není.

Petit

Uživatel je onlineAmlugiel
Ukecaná baba ;) 1639 příspěvků 18.04.16 10:18

Ahoj holky, je tu někdo, kdo se stravuje celistvou rostlinnou stravou? Syrovou zeleninou a ovocem? Měla bych pár otázek, kdo to už takhle nějakou dobu provozuje. Já jsem se svého jídelníčku vyjmula pokud možno co nejvíce přidaného cukru a začala jsem jíst co možná nejvíce rostlinné stravy, s masem je to horší, ale snažím se ho taky úplně minimalizovat na jednou týdně, mléko a sýry teď nejím téměř vůbec a časem bych chtěla dojít až k celistvé rostlinné stravě. Jen mě trápí to, že syrová strava je pro mě poměrně těžko stravitelná po operaci žlučníku… vím, že paprika mi nedělá dobře a té se snažím vyhýbat, ale poslední dobou se mi stává, že cítím že si s každým jídlem žaludek nějak neví rady… setkali jste se s tím taky někdo a jak to řešit?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >