Bezbolestná liposukce?

6149
26.5.09 23:17

Bezbolestná liposukce?

Chtěla bych se zeptat, jestli máte některá zkušenost s tzv. bezbolestnou radiofrekvenční liposukcí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7461
27.5.09 07:16

Nemam, ale taky me to vcera v tom poradu zaujalo. :wink:
Tady o tom neco je:http://www.drmuller.info/…razvukem.php

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
27.5.09 07:47

Ceny, místa, kde to dělají i princip jsem si našla, netušila jsem, jak je to rozšířené :-)
Já bych potřebovala, jestli by se našel někdo s konkrétní referencí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3356
27.5.09 08:46

Ahojte holky, taky mě to včera zaujala…docela by se hodila něčí zkušenost, já se totiž bojím, jeslti se to pak nevrátí…ony ty buňky nevysají, ale jen rozbijí (jeslti jsem to dobře pochopila), takže se bojím, co to udělá třeba za rok/dva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
27.5.09 08:49

Já sem okopčím text z toho odkazu:

Liposukce ultrazvukem
(neinvazivní ultrazvuková lipolýza Contour I UltraShape)

NekrvavéContour I UltraShape a bezbolestné odstranění nadbytečné tukové tkáně v podkoží vysokovýkonným ultrazvukovým přístrojem Contour I firmy UltraShape (neinvazivní liposukce ultrazvukem). V současnosti jde o jediný přístroj se skutečně prokázaným účinkem na rozpouštění (tzv. emulzifikaci) tukové tkáně ultrazvukem, včetně patřičné certifikace (CE). Pozor: nezaměňovat s nízkovýkonnými ultrazvukovými napodobeninami a s radiofrekvenčními přístroji určenými k přechodnému ovlivnění celulitidy a ochablé kůže. Nejde o pouhé „vypuštění vody" ze zásobní tukové tkáně ultrazvukovým vlněním. V příslušné podkožní vrstvě jsou po výkonu tukové buňky ultrazvukovými rázy nenávratně zničeny. V žádném případě se rovněž nejedná o rizikovou injekční „cholinovou" lipolýzu!

Během neinvazivní ultrazvukové liposukce nedochází k porušení kůže. Jednorázovým ošetřením cílenými (fokusovanými) ultrazvukovými vlnami jsou zásobní tukové buňky rozbity přibližně v hloubce 1 - 2 cm pod kožním povrchem. Uvolněný zásobní tuk je potom přirozenou cestou postupně dopraven mízními cévami do krevního oběhu, následně zpracován játry a využit jako přirozený zdroj energie pro látkovou výměnu. Tento proces trvá celkem 2-3 týdny od neinvazivní ultrazvukové liposukce. Pozor: uvolněný tuk se nevylučuje z těla močí ani jiným způsobem, fyziologicky to rozhodně není možné - obsah rozbitých tukových buněk se musí „spálit“ v procesech látkové výměny.

Pokud je podkožní tuková vrstva silnější než 2cm, je možné uskutečnit neinvazivní liposukci ultrazvukem opakovaně, nejdříve však po 4 týdnech od předchozí ultrazvukové lipolýzy.

Hlavní výhody neinvazivní liposukce ultrazvukem Contour I UltraShape:
Contour I UltraShape

1. časově nenáročný výkon, bez nutnosti pobytu v nemocnici,
2. není zapotřebí chirurgických nástrojů (bez jehel a skalpelu),
3. nedochází ke krvácení, nevznikají modřiny, nerovnosti a jizvy,
4. ošetření je zcela nebolestivé, není třeba místní ani celkové anestézie („narkózy“),
5. po ultrazvukové lipolýze není nutné nosit speciální stahovací prádlo,
6. úbytek tukových buněk je trvalý, nové se již nevytvoří,
7. neinvazivní liposukce ultrazvukem přináší jen minimální zdravotní rizika (nutné je vyloučit pouze pacienty s těžkou poruchou jater, s kardiostimulátorem, se špatně léčenou cukrovkou aj. metabolickými poruchami),
8. nezanedbatelná je finanční úspora (neplatíte kompresní prádlo, operační sál ani anesteziologa).

Dvanáct hodin před neinvazivní ultrazvukovou liposukcí není vhodné protírat kůži pleťovým mlékem ani krémem. V den ošetření Contour I UltraShape je nutné v dané oblasti odstranit všechny přítomné chloupky.

Po liposukci ultrazvukem je nutné na 2-3 týdny omezit jídla s vysokým obsahem tuku a s vysokou kalorickou hodnotou, vhodná je i lehká aerobní tělesná zátěž (zásobní tuk uvolněný ultrazvukovou lipolýzou se musí „spálit“).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.5.09 09:05

Vypadá to lákavě, a co cena?
nepřihlášená Kiera

• Nahlásit
  • Citovat
50730
27.5.09 10:17

Taky mě to zaujalo, ale zkušenosti nemám…

Tady je ceník toho „včerejšího“ salonu:

http://www.bezbolestna-liposukce.cz/ceniky/

Takže zase nic :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
27.5.09 10:42

http://www.plasticka-chirurgie.info/…y/ultrashape

mrknete tady- a na tech strankach jsou i dalsi podobne zakroky a ceniky i mista kde se zakroky provadi :-) nekde i fotky pred po

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
27.5.09 10:45

Tady ještě jeden salon:

http://www.centrumkrasnehotela.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
27.5.09 11:12

Jo, teď ještě sehnat ty lidi, co už to zkusili, ať víme, jestli to funguje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
27.5.09 12:06

A taky ty peníze !!!!!!!!! :D Celkem se mi to i líbí, ale trochu bych měla strach, aby se mi při tom putování tuku tělem to někde nezaseklo a nebyla z toho trombóza, to je pak mazec......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
27.5.09 13:36

Tady je o tom diskuze, sice krátká ale nějaký ten názor a zkušenost tam je:
http://www.omlazeni.cz/…-4502-0.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.5.09 14:16

Ahoj, tento druh liposukce je vhodný spíš pro menší oblasti, k dotvarování, např. kolena apod. pokud chceš odsát třebas stehna, zadek a břicho a není to málo, lepší klasická, u téhle jsou minimální výsledky.

• Nahlásit
  • Citovat
6149
27.5.09 16:06

No mě jde spíš jen o dotvarování, přeci jen mi sem tam nějaký ten špíček zůstal a do toho né moc hezká celulitida, nejde mi ani tak o zeštíhlení, ale vytvarování…
Pěnez je to dost, ale zas tak hrozné se mi to nezdá, hlavně je to neinvazivní, já do sebe odmítám nechávat řezat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
27.5.09 21:38

Mně by se to zase líbilo na podbradeček :lol: S ostatním si zkusím nějak poradit, snad to půjde, ale ten podbradek fakt nevím, jak bych cvičením odstranila… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama