Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
My měli nějaké sušenky, oříškové tyčinky… prostě mu sbal to co má rád… ![]()
@dani24687 píše:
Proto jsem psala o. prehnane reakci
Já vím. Díky ![]()
@Verunka.T píše:
no tak nemyslím, že by tohle byl standart v každé porodnici, v té naší teda nebyl
Já nevím, jak je to jinde. Samotnou mě ta bohatá svačina překvapila. Ale zase jsme si dost draze zaplatili otce u porodu, tak nám dali alespoň najíst
.