Svatební šaty řecký styl

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 01.07.11 19:38
svatební šaty řecký styl

Zdravím maminky,těhulky a všechny ostatní:)
prosim o pomoc,chtěla jsem se zepta jestli jste některá měla na svatbu svatební šaty v tzv. řeckém stylu (viz foto).Chtěla bych si je koupit,nejsem si jistá jestli by mi tento střih seděl, zkoušela jsem si podobné ty mi moc neslušely ale stále se těchto vysněných nevzdávám :oops: Nemáte některá fotku jak vypadají na „normální“ střední postavě (já mám 68kg/175 cm)?na modelce vypadají krásně ale nevím jestli se realita hodně neliší :mrgreen: děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ewule0712
Závislačka 3621 příspěvků 01.07.11 19:44

Docela podobné jsem měla, pokusím se hodit fotku. Nechala jsem si je šít u jedné paní, která mě změřila a šaty ušili ve Francii, stály 5 tis. a ještě jsem je za 3,5 prodala :)

Ewule0712
Závislačka 3621 příspěvků 01.07.11 19:45

Podotýkám, že jsem byla těhotná, měla cca 70kg a měřím 176cm.

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 01.07.11 19:50

jee děkuji za foto vypadají dobře :palec: já jsem 3měs po porodu takže jsem taky ještě trochu těhotná :))

Ewule0712
Závislačka 3621 příspěvků 01.07.11 19:53

A odkud jsi, dala bych Ti kontakt na tu paní, kdybys chtěla. Já jsem z Brna a salon je taky v Brně. Ona nechává šít i šaty podle fotky. Takže klidně i ty Tvoje.

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 01.07.11 19:55

já jsem z východních čech ústí nad orlicí to je docela z ruky:(

mroe
Extra třída :D 14565 příspěvků 01.07.11 21:11

Ja bych cekala, ze budou pekne na vyskoke divce, spis stihle a s malym poprsim…asi jako ta modelka :mrgreen:
rozhodne to male poprsi, to urcite a vyssi postava taky…

Lucilka
Extra třída :D 12419 příspěvků 01.07.11 21:20

Já se v takových vdávala-ušití na míru mě stálo 2500 a za 2200 jsem je prodala :oops: Mám po dětech břicho jak v 5. měsíci a hezky se to schovalo.
Jen tyto šaty bych řekla že už má každá druhá nevěsta a po ušití i čínanů vypadají trochu jinak. Ale na bazaru svatebního webu beremese je má spousta holek v albu na prodej za pár koru a aspon víš jak vypadají ve skutečnosti a na normální ženské.

Příspěvek upraven 01.07.11 v 21:22

Girly
Kecalka 316 příspěvků 01.07.11 21:20

Pavlo, kamarádka měla hodně podobné, jako na Tvé fotce, je takový ten typ jako Salma Hayek a vypadalo to úžasně. Řekla bych že základem úspěchu jsou velká prsa :lol:

Lucilka
Extra třída :D 12419 příspěvků 01.07.11 21:22
Girly píše:
Pavlo, kamarádka měla hodně podobné, jako na Tvé fotce, je takový ten typ jako Salma Hayek a vypadalo to úžasně. Řekla bych že základem úspěchu jsou velká prsa :lol:

Já nemám žádná a bylo to ok:)

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 01.07.11 21:23

tak malá nebo velká prsa :mrgreen: řekla bych velká tak nevím :lol:
lucilka oo to bych taky potřebovala schovat :oops: nemáš foto?
girly no já jsem taky hnědovlasý snědý typ tak jsem myslela že by mi to slušelo ale pořád se bojím co když v tom budu vypadat jak v pytli :(

Girly
Kecalka 316 příspěvků 01.07.11 21:25
mroe píše:
Ja bych cekala, ze budou pekne na vyskoke divce, spis stihle a s malym poprsim…asi jako ta modelka :mrgreen:
rozhodne to male poprsi, to urcite a vyssi postava taky…

To jsme Ti s „Mroe“ pěkně poradily, co? :lol:

Lucilka
Extra třída :D 12419 příspěvků 01.07.11 21:34
Pavla23 píše:
tak malá nebo velká prsa :mrgreen: řekla bych velká tak nevím :lol:
lucilka oo to bych taky potřebovala schovat :oops: nemáš foto?
girly no já jsem taky hnědovlasý snědý typ tak jsem myslela že by mi to slušelo ale pořád se bojím co když v tom budu vypadat jak v pytli :(

Pokud máš prsa-můžeš si pořídit i nějaké šaty kdy tě pořádně sešněrujou a břicho nebude vidět-já sjem ale tak rovná že to bylo v každých vidět-a ty antické sedly asi nejlíp a mám cca 165cm a 57kg-ale přes prsa stejně jako v pase :oops:
Pošlu ti ip.

Girly
Kecalka 316 příspěvků 01.07.11 21:35

Myslím, že pokud to bude takový ten empírový střih pod prsa a pak hezky rozvolněné, aby se skrylo bříško, tak v tom nemůžeš vypadat jako v pytli :lol: A to bys mohla být navíc typ pro španělský závoj až na zem… to je taková krása… Držím palec, abys Ty svoje našla.

MaKi
Kelišová 5284 příspěvků 01.07.11 21:41

Omlouvám se, něco mě to blbne

Příspěvek upraven 01.07.11 v 21:49

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >