Svědění pochvy z antibiotik.

Anonymní
17.12.20 21:09

Svědění pochvy z antibiotik.

Dobrý večer, dámy, obracím se na vás s trochu trapným problémem… 4 dny cca beru antibiotika preventivně proti zánětu a infekci (v práci se mi stala nehoda a mám hlubokou krvácející ránu, doktorka mi pichla tetanovku a preventivně mi napsala i antibiotika, aby se mi rána nezanitila). A od té doby, co ta antibiotika beru, mě neskutečně svědí pochva a mám i výtok takový krémový tmavě bílý… Svědí mě to jen zvenčí a mám to i lehce zarudlé… Vevnitř mě to nesvedi… Nevíte, co s tím? Omlouvám se za anonymitu, strašně se za to stydím. Nejsem žádná špína, myju se pravidelně a používám i lactacyd. K antibiotikum beru i probiotika… Za každou radu budu moc vděčná.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25007
17.12.20 21:13

Canesten nebo tak nějak se to jmenuje. Na první pomoc je dobrý i bílý jogurt, ten jsem zaváděla i do vnitř na tampónu. Trpim na to u atb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3523
17.12.20 21:14

Vykašlala bych se na lactacyd, vynech sladké. Kup si probiotika i na spodek, třeba gynocaps. Ještě bych přidala Hylak. Bavlněné kalhotky a žádné rácháni ve vaně :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
17.12.20 21:23

Mastička fungicidin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
17.12.20 21:23

Účinný je i mast Fungicidin -volně prodejný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
17.12.20 21:24

@Terka3345 měly jsme stejnou myšlenku, ve stejnou dobu… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24603
17.12.20 21:31

Nebo Clotrimazol, v lékárně ti poradí.
I ten jogurt je dobrý.
To mi připomíná - brala jsem atb kvůli vytrženému zubu a taky mě to postihlo i dole. V lékárně ovšem mají ta plexiskla, ať na ně nenaprskám koronu - snažila jsem se tak jako předklonit a diskrétně popsat problém, pak lehce hlasitěji, pak teda ještě jednou a ještě hlasitěji a to už naštěstí lékárnice dešifrovala, jinak už bych asi prostě na celou lékárnu musela zaječet, že mě svrbí frnda :zed:

Jo a nějaká přehnaná hygiena tomu neprospěje, nejlepší čistá voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14346
17.12.20 21:38

Ja to mela asi pred 2 mesici, mela jsem 10dni atb a malem jsem vyskocila z kuze :zed: vubec tohle neznam, tak jsem koupila cipky na par dni clotrimazol a to mazani a mela jsem za par dni klid. Pomaha to @Pipet hehe, ja si to objednala online s vyzvednutim do maxe, cekala jsem, ze to bude jako v benu, diskretni sacek, zaplatim a jdu, no a prdlajs, byl tam mladej kluk, dosel pro to a jeste me poucoval jak pouzit, trapneji mi dlouho nebylo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14346
17.12.20 21:40

Ještě jsem si koupila jako bonus antibakteriální lactacyd, normalne v drogerii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.20 22:13

Kvasinkova infekce

Ahoj,
Máš kvasinku. Mám ji pokaždé když beru atb. Mne jako první pomoc pomáhá výplachy rosalginem, opravdu už po prvním výplachu úleva. Nevadí ze to mas jen z venku, i tak se kvasinka muže rozšiřovat dovnitř. Po každém vyplachu ještě nanasim masticku fungicidin a následně cca 3× denně.

• Citovat
  • Nahlásit
5362
17.12.20 23:28

A priste brat rovnou probio, kdyz si jdete pro atb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.20 09:21
@rozand píše:
A priste brat rovnou probio, kdyz si jdete pro atb.

Však jsem psala, že beru aj probiotika..
Koupila jsem si je automaticky k těm antibiotikum..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.20 09:23
@Anonymní píše:
Ahoj,
Máš kvasinku. Mám ji pokaždé když beru atb. Mne jako první pomoc pomáhá výplachy rosalginem, opravdu už po prvním výplachu úleva. Nevadí ze to mas jen z venku, i tak se kvasinka muže rozšiřovat dovnitř. Po každém vyplachu ještě nanasim masticku fungicidin a následně cca 3× denně.

Ahoj, moc děkuji za radu.. Já antibiotika v životě neměla.. Mam je opravdu úplně poprvé, nebývám nemocná, nechytnu ani rýmu.. To svinstvo jsem do těla ani nechtěla, ale pořád lepší, než aby se mi rozjela infekce v té ráně a museli mi amoutovat končetinu třeba. :lol:.. Myslela jsem si, že když beru k tomu probiotika, že to bude ok… Hlavně jsem si myslela, že z antibiotik nemůžu mít infekci, když jsou proti infekci.. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.20 09:27
@Pipet píše:
Nebo Clotrimazol, v lékárně ti poradí.
I ten jogurt je dobrý.
To mi připomíná - brala jsem atb kvůli vytrženému zubu a taky mě to postihlo i dole. V lékárně ovšem mají ta plexiskla, ať na ně nenaprskám koronu - snažila jsem se tak jako předklonit a diskrétně popsat problém, pak lehce hlasitěji, pak teda ještě jednou a ještě hlasitěji a to už naštěstí lékárnice dešifrovala, jinak už bych asi prostě na celou lékárnu musela zaječet, že mě svrbí frnda :zed:Jo a nějaká přehnaná hygiena tomu neprospěje, nejlepší čistá voda.

Ja se právě strašně stydím jít do lékárny a říct tam, že mě svědí pochva z antibiotik.. Bojím se, že by na mě koukali jak na nějakou zanedbanou špínu, co nedodržuje hygienu.. Navíc právě u nás v lékárně bývá taky hezky mladý kluk a tomu to fakt vysvětlovat nechci.. :lol: no, asi mi nic jiného nezbyde..

Neřekla bych, že to s hygienou zase moc přeháním.. Mam antibacterialni lactacyd, používám každé ráno po probuzení a každý večer před spaním… Jináč se po každém močení umyvam vodou toaleta nepoužívám. Jen v práci tedy. Tam se nemám jak umýt.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.20 09:28
@ProfZav píše:
Vykašlala bych se na lactacyd, vynech sladké. Kup si probiotika i na spodek, třeba gynocaps. Ještě bych přidala Hylak. Bavlněné kalhotky a žádné rácháni ve vaně :-)

Sladké vůbec nejím. :D nechutná mi to. Když už mám chuť na sladké, vždy sáhnu po ovoci. Nebo hořkou nejlépe 80% čokoládu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat