Svět rovnátek Praha

53
29.4.20 13:02

Svět rovnatek Praha

Ahoj, doporučíte mi nějakého konkrétního lékaře že Svět rovnatek Praha? Nebo Vám automaticky někoho přidělí??? Případně dá se lékař změnit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13406
29.4.20 13:11

Nám lékaře přidělili. Ale už tam nechodíme, nebyli jsme tam spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
29.4.20 13:32
@Mufina píše:
Nám lékaře přidělili. Ale už tam nechodíme, nebyli jsme tam spokojení.

Aha, a můžu vědět s čím jste nebyli spokojeni, případně kam tedy chodíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
29.4.20 14:00

Nelíbilo se nám, že s dcerou vlastně nic nedělali. Vždycky jsme tam dlouho čekali, než jsme přišli na řadu a pak dceři jen vyfotili zuby a šli jsme domů. Pak začali mluvit o tom, že dávají jenom ta neviditelná plastová rovnátka za 70 tisíc. To, že má dcera křivý zkus neřešili vůbec. Přešli jsme k dr. Kokaislovi. Ten má tedy naprosto odlišný způsob jedání, je dost takový příkrý (narozdíl od světa rovnátek, kde jsou všichni strášně milí a usměvaví), ale zase dceři hned ten zkus začal řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
29.4.20 16:39

Nám také přidělili lékařku. Syn k nim chodil asi 2-3 roky 1× za 3 měsíce, ale měl jen ty sundávací rovnátka. Zuby má teď oproti tomu co měl předtím dobré. Rovnátka nutně nepotřebuje, můžeme řešit později nebo v dospělosti - má jen mini předkus. Takže za nás spokojenost. Ty drahé je blbost platit dětem, nám je ani na začátku nenabídli, protože měl ještě hodné mléčné zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
29.4.20 20:09
@Mufina píše:
Nelíbilo se nám, že s dcerou vlastně nic nedělali. Vždycky jsme tam dlouho čekali, než jsme přišli na řadu a pak dceři jen vyfotili zuby a šli jsme domů. Pak začali mluvit o tom, že dávají jenom ta neviditelná plastová rovnátka za 70 tisíc. To, že má dcera křivý zkus neřešili vůbec. Přešli jsme k dr. Kokaislovi. Ten má tedy naprosto odlišný způsob jedání, je dost takový příkrý (narozdíl od světa rovnátek, kde jsou všichni strášně milí a usměvaví), ale zase dceři hned ten zkus začal řešit.

Já se právě toho bojím, že to bude jen takové nacancane. Ale podle mě hrozně záleží jakého kdo dostane lékaře. A ukončit jste to mohla bez problémů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
29.4.20 20:12
@sluninecko píše:
Nám také přidělili lékařku. Syn k nim chodil asi 2-3 roky 1× za 3 měsíce, ale měl jen ty sundávací rovnátka. Zuby má teď oproti tomu co měl předtím dobré. Rovnátka nutně nepotřebuje, můžeme řešit později nebo v dospělosti - má jen mini předkus. Takže za nás spokojenost. Ty drahé je blbost platit dětem, nám je ani na začátku nenabídli, protože měl ještě hodné mléčné zuby.

Já bych právě chtěla rovnátka pro sebe. A jinak jste byli s lékařkou spokojeni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
30.4.20 07:34

Mě to tam přesně tak přišlo, samý úsměv a nikde nic. Pokaždé řekli, že příště už udělají otisky a pak jsme tam zase jen zbytečně dlouho čekali na focení zubů. Při poslední návštěvě jsem tlačila na lékařku, aby se už něco dělo a na to mi oznámila to s těmi průhlednými rovnátky. Odchod jsem s nimi neřešila, prostě jsme se objednali jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
30.4.20 13:29
@Mufina píše:
Mě to tam přesně tak přišlo, samý úsměv a nikde nic. Pokaždé řekli, že příště už udělají otisky a pak jsme tam zase jen zbytečně dlouho čekali na focení zubů. Při poslední návštěvě jsem tlačila na lékařku, aby se už něco dělo a na to mi oznámila to s těmi průhlednými rovnátky. Odchod jsem s nimi neřešila, prostě jsme se objednali jinam.

Jasně, to by šel každý. A oni nechtěli nic uhradit? Někde jsem četla, že se musí podepsat smlouva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
30.4.20 14:16

My žádnou smlouvu nemáme, myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
30.4.20 20:17
@Mufina píše:
My žádnou smlouvu nemáme, myslím. [/citace
Kdybyste měla, určitě byste o tom věděla. Třeba se to dělá až teď
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
30.4.20 20:20

@ifpulpo to jsem si říkala, že bych to měla aspoň matné v paměti a taky bych na ni narazila při hledání nejrůznějších dokumentů. Jakože každou chvíli něco hledame :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
1.5.20 12:33
@Mufina píše:
@ifpulpo to jsem si říkala, že bych to měla aspoň matné v paměti a taky bych na ni narazila při hledání nejrůznějších dokumentů. Jakože každou chvíli něco hledame :)
:mrgreen: to znám. Taky pořád hledám a kolikrát zapomenu, že jsem něco někde podepsala :roll: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
1.5.20 12:52

@ifpulpo co tak vím, tak je to všude stejný. Nejlepší je, jak člověk, když ty papíry uklízí, tak je dává na zcela logická místa, aby je příště našel a za chvíli už neví :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9956
1.5.20 12:55
@ifpulpo píše:
Jasně, to by šel každý. A oni nechtěli nic uhradit? Někde jsem četla, že se musí podepsat smlouva

Ovzasns smlouve jsem neslyšela a nemusíš nic podepisovat,.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama