Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@rachel55 píše:
![]()
![]()
Vzdyt to neni zdrave, v noci je potreba tma, jinak se neuvolnuje z mozku melatonin a navic spani pri svetle i tlumenem negativne ovlivnuje mozek
tak to jsem v háji ![]()
Jinak teda jsem u Apolináře rodila vloni a p15 teda zrekonstruovaný nebylo ![]()
@Antonie Bolavá P3 taky ne, ale zas na druhou stranu, já jsem si nestěžovala, postele mají super - pohodlné, plně polohovací + kojící polštář, mimčo ten plastový vozíček, sprcha u nosu a teplá voda tekla a zbytek je mi fuk.
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.