Reklama

Swarowski náušnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 27.12.16 11:33
Swarowski nausnice

Dobrý den, chtela bych nausnice swarowski, ale z jejich stránek nepoznám z jakého je delaji kovu. Vi to nekdo?

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 27.12.16 11:39

@Anonymniholka vše co mam, je stříbro :think: a co jsem viděla, tak ještě stříbro a rhodium :think:

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 27.12.16 12:04

@martina.se dekuji. To by v usich nemelo hnisat ne?

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 27.12.16 12:08
@Anonymniholka píše:
@martina.se dekuji. To by v usich nemelo hnisat ne?

já to nesnesu, takže záleží, jak jsi na tom s kovem Ty :think: já v uších jen chirurg. ocel :nevim:

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 27.12.16 12:09

@Anonymniholka já mám alergii na nikl a náušnice od Swarowskiho v uších snesu bez problémů. Ono záleží na tom, na co jsi alergická a co je důvod hnisání v uších. Jinak oni nemají jen stříbro, ale i bižuterní kov, ale bez niklu. záleží na náušnici. Asi bude nejlepší, když si u prodejce vyžádáš info o složení. A je to přímo originál Swarowski a nebo šperk se Swarowski křišťály? to je totiž rozdíl.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 12:34
@Anonymniholka píše:
Dobrý den, chtela bych nausnice swarowski, ale z jejich stránek nepoznám z jakého je delaji kovu. Vi to nekdo?

Nevím kde hledáte, ale tady https://www.sperky.cz/swarovski/
je filtr i s materiálem jaký chcete.
Také kupuj, a mám též alergii :?

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 13:15

:Swarovski je jenom reklama, bez umělecké hodnoty, ty sperky nemají ani umeleckou, ani hodnotu materialu, je to jenom sklo, farebné sklíčka, navíc dizajn tak trochu lacný, cirkusový…firma Swarovski má špičkový marketing, podařillo se jím presvedčit ženy, že jejich bezcenná bižuterie má hodnotu. Nemá.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:24
@Aenne píše: :Swarovski je jenom reklama, bez umělecké hodnoty, ty sperky nemají ani umeleckou, ani hodnotu materialu, je to jenom sklo, farebné sklíčka, navíc dizajn tak trochu lacný, cirkusový…firma Swarovski má špičkový marketing, podařillo se jím presvedčit ženy, že jejich bezcenná bižuterie má hodnotu. Nemá.

Na to se nikdo neptal!!!

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 28.12.16 13:48
@Aenne píše: :Swarovski je jenom reklama, bez umělecké hodnoty, ty sperky nemají ani umeleckou, ani hodnotu materialu, je to jenom sklo, farebné sklíčka, navíc dizajn tak trochu lacný, cirkusový…firma Swarovski má špičkový marketing, podařillo se jím presvedčit ženy, že jejich bezcenná bižuterie má hodnotu. Nemá.
:mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama