Swarowski náušnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 27.12.16 11:33
Swarowski nausnice

Dobrý den, chtela bych nausnice swarowski, ale z jejich stránek nepoznám z jakého je delaji kovu. Vi to nekdo?

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 27.12.16 11:39

@Anonymniholka vše co mam, je stříbro :think: a co jsem viděla, tak ještě stříbro a rhodium :think:

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 27.12.16 12:04

@martina.se dekuji. To by v usich nemelo hnisat ne?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 27.12.16 12:08
@Anonymniholka píše:
@martina.se dekuji. To by v usich nemelo hnisat ne?

já to nesnesu, takže záleží, jak jsi na tom s kovem Ty :think: já v uších jen chirurg. ocel :nevim:

nozu
Extra třída :D 11683 příspěvků 27.12.16 12:09

@Anonymniholka já mám alergii na nikl a náušnice od Swarowskiho v uších snesu bez problémů. Ono záleží na tom, na co jsi alergická a co je důvod hnisání v uších. Jinak oni nemají jen stříbro, ale i bižuterní kov, ale bez niklu. záleží na náušnici. Asi bude nejlepší, když si u prodejce vyžádáš info o složení. A je to přímo originál Swarowski a nebo šperk se Swarowski křišťály? to je totiž rozdíl.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 12:34
@Anonymniholka píše:
Dobrý den, chtela bych nausnice swarowski, ale z jejich stránek nepoznám z jakého je delaji kovu. Vi to nekdo?

Nevím kde hledáte, ale tady https://www.sperky.cz/swarovski/
je filtr i s materiálem jaký chcete.
Také kupuj, a mám též alergii :?

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 13:15

:Swarovski je jenom reklama, bez umělecké hodnoty, ty sperky nemají ani umeleckou, ani hodnotu materialu, je to jenom sklo, farebné sklíčka, navíc dizajn tak trochu lacný, cirkusový…firma Swarovski má špičkový marketing, podařillo se jím presvedčit ženy, že jejich bezcenná bižuterie má hodnotu. Nemá.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:24
@Aenne píše: :Swarovski je jenom reklama, bez umělecké hodnoty, ty sperky nemají ani umeleckou, ani hodnotu materialu, je to jenom sklo, farebné sklíčka, navíc dizajn tak trochu lacný, cirkusový…firma Swarovski má špičkový marketing, podařillo se jím presvedčit ženy, že jejich bezcenná bižuterie má hodnotu. Nemá.

Na to se nikdo neptal!!!

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 13:48
@Aenne píše: :Swarovski je jenom reklama, bez umělecké hodnoty, ty sperky nemají ani umeleckou, ani hodnotu materialu, je to jenom sklo, farebné sklíčka, navíc dizajn tak trochu lacný, cirkusový…firma Swarovski má špičkový marketing, podařillo se jím presvedčit ženy, že jejich bezcenná bižuterie má hodnotu. Nemá.
:mrgreen:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >