Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Xeronias tak z žížal mám psycho i v 35
jak smrdí, kroutí se, ekluje se mi na to šlapat
@Anonymní píše:
@hospodki
Děkuji, to samozřejně dělám.
Co boty do vody? Chorvatsko nebo azurove pobřeží má plno oblazkovych plazi
@Anonymní píše:
@hospodki boty do vody má, nestoupne si ani v nich…..
Moje mamka má klaustrofobií a prostě neee nepůjde s námi do jeskyně, do zrcadlových bludišť atd… tak kluk nechce a bojí z nějakého důvodu písku tak najdu náhradu a jela bych k moři kde jsou oblázky…