Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Jestli máte papír tak řešte s danou učitelkou. Jestli papír nemáte ostatní to tak nějak tolerují a tato učitelka ne tak bych řekla, že máte smůlu.
@Alexey2007 píše: Více
15 letý kluk je ochotný učitelce něco vysvětlovat?
já teda nevím ale většina by ji poslala asi kamsi ne?
Dobrý den,
diskuzi pro podezření na trolla zamykám a zakladatel má ban.
krásný den
Diana ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat