Synovo přespání u kamaráda

Anonymní
12.11.19 22:14

Synovo přespání u kamaráda

Ahoj holky, poslední dva dny řeším jedno dilema. Byla bych ráda za váš názor jsem opravdu nerozhodná a nevím zda synovi dovolit přespání u kamaráda. Má to totiž jeden háček. Chlapec nežije v klasické rodině, ale má dva tatínky. Kluci spolu chodí do sportovního klubu. Syn tam nastoupil teprve od září a s tímto chlapcem si padli do noty. Má i několik dalších kamarádů, spolužáků, se kterými chodí na hřiště nebo se navštěvují, ale nejvíc si rozumí s tímto chlapcem. Bydlíme od sebe dost daleko, takže se kluci vidí většinou pouze na fotbale a tráví spolu čas chvíli před tréninkem, je to od nás dost daleko, takže syna vozím tam i zpět a druhý hoch chodí na trénink sám a po tréninku je vyzvedáván jedním z tatínků nebo starším sourozencem. Takže tuto rodinu znám jen okrajově. Vždy spolu prohodíme pár slov a jdeme si po svém. Syn byl u nich již jednou na návštěvě, ale bylo to asi na hodinku přes den. Snažila jsem se vyzvědět, jak tato rodina funguje, ale nic moc jsem se nedozvěděla. Synovi je osm a jediné co jsem z něho dostala bylo jak mají vymalováno, že mají velkou televizi a hodného psa. Minulý týden přišli kluci s tím, že by chtěli u sebe spát. Souhlasila jsem a po domluvě s druhou stranou se tak stalo. Musím říct, že syn si nikdy s nikým tak nevyhrál jako s tímto klukem. Jakmile u nás spal jeden ze synů naší sousedky, vždy byly rozepře a hádky. V tomhle případě jsme o nich ani nevěděli. Chlapeček je velmi hodný, slušný a je vidět, že je to normální šťastné sedmileté dítě. Tento víkend by kluci rádi přespali u druhé rodiny a s tím máme s manželem, tedy hlavně manžel malinko problém, rozhodnutí ale nechává na mně. Na druhou stranu nechceme syna připravit o kamaráda a urazit tu rodinu. Co si o tom myslíte, dovolili by jste to? Ještě dodám, že oba tatínci jsou velcí sympaťáci, přesto tam určité obavy jsou. Já osobně jsem se nikdy s homosexuálním párem takhle na přímo nesetkala a je to nová situace. Jsem na sebe i trochu naštvaná, že to moc hrotím, ale mám zkrátka obavy i když vlastně sama přesně nevím z čeho.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2716
12.11.19 22:15

Nejsou to pedofilove. Jsou normální lidi. Nedělalo by mi to problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20435
12.11.19 22:16

Absolutne bych s tim nemela problem a synovi bych samozrejme dovolila u kamarada prespat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3935
12.11.19 22:17

Jdi se léčit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
12.11.19 22:18

Jo nechala. Nenech se ovlivňovat nějakými předsudky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10126
12.11.19 22:23

Proč ne? I homosexuálové jsou normální rodiče, kolikrát lepší, než hetero pár, stačí tu občas kouknout do diskuzí. Manžel ať si dá studenou sprchu, chlapi a jejich předsudky :roll: neboj, ten můj by byl to samé. Když jde o lesby, jakžtakž v poho, ale dva chlapi jsou pro něj jak prašiví :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2322
12.11.19 22:25

No urcite tatinkove pred klukama pred nimi po sobe polezou a tvuj syn se nakazi, :roll: je to normalnj rodina, muzes byt v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
12.11.19 22:32

A ceho se konkretne bojis? Ze se syn setka s realitou, ze existuji i trochu jine rodiny? Syn uz asi vi, ze ma kamarad dva tatinky, kdyz uz u nich byl? Nebo se bojis, ze neco zkusi na syna?
Vsechna rizika jsou stejna jako kdyby prespaval u kamarada z hetero rodiny, tak pokud je to jen o predsudku, pak bych ho nechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6935
12.11.19 22:32

Jo, úplně v klidu bych tam dítě nechala přespat, vašim obavám vůbec nerozumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
12.11.19 22:33

Je to slušná rodina, dovol mu tam přespat a vyprdni se na předsudky. Co si myslis, ze se tam bude dit? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 22:34

Dřív jsem měla taky trochu předsudky. Doporučuju na YouTube nebo na instagramu si najít Dva tátové. Celou rodinku jsem si zamilovala. Ukázalo mi to, že to není nic špatného, otevřelo oči a ukázalo, že je to vlastně úplně v pohodě. Konkrétně tuhle rodinu vyloženě žeru. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
199
12.11.19 22:34

Neměla bych ani tak problém s tím, že jsou homosexuálové, ale že je neznám. Nenechala bych dítě spát u cizích lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10549
12.11.19 22:39

Složení rodiny by u mě při rozhodování nehrálo žádnou roli, spíš bych zvažovala, zda tu rodinu aspoň trochu znám. Já bych se všeobecně nehnala do přespávani u někoho, koho znám víceméně jen od vidění z tréninku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 23:07
@ivašot. píše:
Složení rodiny by u mě při rozhodování nehrálo žádnou roli, spíš bych zvažovala, zda tu rodinu aspoň trochu znám. Já bych se všeobecně nehnala do přespávani u někoho, koho znám víceméně jen od vidění z tréninku.

Ano i o tohle jde osobně znám tuto rodinu jen velmi okrajově, i když jsem se o nich dozvěděla dost zprostředkovaně. Ať už od syna, protože to zřejmě kluci spolu řeší nebo od rodičů spoluhráčů. Hodně z nich tu rodinu zná dobře. Třeba i proto, že nejstarší bratr chlapečka loni prcky sám trénoval. To tam ještě ale syn nebyl. Letos už to nedělá, je to středoškolák, prý to nestíhá kvůli škole a také už má jiné zájmy, než jenom fotbal. On je jasným příkladem toho, že život v této rodině neovlivnil jeho orientaci. Většího Casanovu neznám :). Takže s tímto s mým chlapem nesouhlasím, ten se bojí, že to kluka může do budoucna poznamenat. Tohohle se nebojím, přesto obavy jsou. Musím ale říct, že jste mě holky celkem uklidnily. Nejsem ještě úplně rozhodnutá, ale už jsem klidnější. Asi opravdu vyšiluji zbytečně.

• Citovat
  • Nahlásit
529
12.11.19 23:08

To ze je nekdo homosexual neznamena, ze je pedofil, ani ze prefikne kazdeho kdo je stejneho pohlavi :roll: tobe se prece taky nelibi kazdy chlap, kluk, chlapecek… nebo ceho jineho se bojis? Aby je nevidel soulozit? Ja asi nechapu tvuj dotaz…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat