Sytě oranžove nudle!?

9888
4.3.20 17:13

Sytě oranžove nudle!?

Hezký den přeji :)
Mám takovou prosbu přítel cca dva dny smrka sytě oranžove nudle barvu to má jak pomeranč :roll:
Nemá někdo zkušenost co to je? Četli jsme cysta ale netuším.. Ptám se jen zdá nemá někdo zkušenosti.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5888
4.3.20 17:37

Kurňa, tebe už jsem tu neviděla sto let :mavam:

Já jsem to měla asi rok zpátky taky, po ránu dokonce takový až do hněda, okrova :lol: Byla jsem s tím aj u doktorky a nic mně na to neřekla. Po asi 10 dnech to vymizelo. Hodně jsem pila a stříkala do nosa mořskou vodu. Klidně každou hodinu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
4.3.20 17:37

@Petruna21 Řešila jsem koncem roku - jen z jedné dírky. Byla to cysta v dutinách - i dle rtg. Možná by bylo ale dobré jít si k MUDr. pro nasivin ( nebo jiný sprej do nosu s kortikoidy). Jinak nic. PS: Nudle? Vážně tomu tak říkáte? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9888
4.3.20 17:41

@mrazik6 Děkuji :)
Je pardon já tomu říkám nudle :lol: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9888
4.3.20 17:43

@Tableta Ahóóój :mavam:
Dlouho jsem tu nebyla.. :)
No jen že jeho to bolí chvíli smrka normálně a pak zase oranžový ale fakt barva pomeranče.. A bolí ho jakoby za očima :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
4.3.20 17:50
@Petruna21
@Petruna21 píše:
@Tableta A bolí ho jakoby za očima :roll:

Tak to jsou také dutiny. Mně to v podstatě vytékalo samo, jakoby krev z nosu, úplně vodové a svítivé jak ajatin. Prostě praskla cysta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 17:51

@Petruna21 To jsou určitě dutiny a bude to chtít doktora. Já to kdysi podcenila a bylo to pak příšerný 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9530
4.3.20 17:53
@Petruna21 píše:
@Tableta Ahóóój :mavam:
Dlouho jsem tu nebyla.. :)
No jen že jeho to bolí chvíli smrka normálně a pak zase oranžový ale fakt barva pomeranče.. A bolí ho jakoby za očima :roll:

Divný hnusy jsem smrkala při zánětu dutin a taky mě tak různě pobolívala hlava. A bolest se zhoršovala při predklonu a pak pří rychlém narovnání hlavy. Každopádně bych navštívila ORL

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5888
4.3.20 21:34

@Petruna21 Pokud ho bolí za očima nebo vedle nosu, tak je to pravděpodobně zánět vedlejších dutin nosních. To se bez ATB neobejde :? Je to fakt nepříjemná bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama