Tablet od O2

30
1.6.16 09:14

Tablet od o2

Dobrý den dnes mi volali z o2 že od nich mužů Mít tablet za jednorázovou cenu 500 Kč a k tomu kartu s internetem za 13 Kč na den máte s tím někdo zkušenost? Nabídka zní lákavě ale podezřele levně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24382
1.6.16 09:20

Takže za paušál za 400 měsíčně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
1.6.16 09:22

Řekla bych, že zakopaný pes je v tom, že platíš ten paušál navíc, to je nevýhodné, ne? neomezený tarif s internetem v mobilu má o2 za 490 měsíčně, tak další 400 platit je blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
1.6.16 09:23

A zminili se, ze se upises ke 12/24 mesicum placeni internetu v tom tabletu, takze te tablet vyjde na mnohem vice? Nehlede na to, ze 390/m za pouze internet je dost velka palka.
Take mi volali, ale rozebrala jsem toho chlapika tak, ze hovor ukoncil slovy „kdyz nechcete za techto podminek, tak vam nemam co nabidnout“ jako bych se ja o neco prosila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
1.6.16 09:24

Jojo ted sem ale zjistila že musím přejít k jejich síti takže v tom háček je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
1.6.16 09:25

Kdyz ptacka lapaji :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
1.6.16 09:35

@Halamka moc mi toho neřekli jen že je to skvělá nabídka a že si to mám dobře promyslet. Děkuju za upozornění mě blbý to nedošlo :) málem sem naletěla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
1.6.16 09:44

Cca 7-8let zpetne :roll: asi to bude nejaky ten patek :oops: :lol: kamarad dostal nabidku od O2 mobilni telefony jeden za 1kc nakoupil je cele rodine peti clenne a ona mu prisla faktura na 15tis 8o tusim ze mesic na to 8o ted sou mozna nabidky jine ale na tyto veci neverim v dnesni dobe dat nekomu neco zdarma ci vyhodne :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2582
1.6.16 10:19

My od nich máme TV a internet a dostali jsme tablet jen za 1Kč. Nikdy jsem nic navíc neplatila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
6.2.19 11:19

Tablet a karta od O2

Teď mi volali, ze jsem byla vybrána (mam pocit ze kvůli tomu úz volali loni 2×, ale to je jedno) tablet za 1 Kč a k tomu nějakou strašně výhodnou kartu na nákupy a přenosný internet za 481,–. Zaslat info do mailu o tom nechtějí a zaryte furt chtěli odsouhlasit ze mi to můžou poslat, což mi přijde dost podezřele. Nevíte o tom něco? Oni mají už i nějakou jako kreditní kartu nebo oč se jedna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1305
6.2.19 12:47

V žádném případě nebrat bez důkladného prostudování smlouvy!!!
Tyto nabídky jsou vždy vázané na nějakou službu. Pokud zákazník nevyužije přidruženou službu, je to nabídka velmi nevýhodná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
6.2.19 13:21

Dekuji, odmítla jsem s tím ze si potrebuji věc napřed v klidu prostudovat a ze si to tedy zkusím najít sama tak se pan sice urazil ale aspoň už snad volat nebudou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.19 17:43

Pro podobnou společnost jsem kdysi měsíc pracoval, dám ti radu nad zlato.NIKDY,OPAKUJI NIKDY neuzavírej smlouvu po telefonu. a dávej si bacha na autoprolongaci. jo a ty jejich rádoby výkoný a skvělý tablety a telefony zdarma, jsou odpad. pokud chceš výkoný stroj, bude stát minimálně 6000.- a to ti nikdy nenabídnou v tak „výhodné“ nabídce. je to OBCHOD. a obchod v česku je co? kamarád si nedal říct a dostal skvělý notebook v hodnotě 10 tisíc… to že si na zákázku nechal operátor překopat střeva a notebook byl tak o 50% méně výkony … to už zatajili. hele veř mi, stejně se prosazuje zákon aby nebylo uzavírání smluv po telefonu legální. to mluví za vše.. nebo ne? ahoj a nenapal se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama