Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@PetiteFillette píše:
Tak tohle jsem vidět neměla.![]()
![]()
Pro mě je toto téma osobní. Každý den jsem 6 měsíců vstávala a doufala, že ani dnes mi nezavolají a hrozila se každého telefonátu ze skrytého čísla
(momentálně jsme v klidu, ale asi nás to čeká znovu)
@PetiteFillette píše:
Tak tohle jsem vidět neměla.![]()
![]()
Pro mě je toto téma osobní. Každý den jsem 6 měsíců vstávala a doufala, že ani dnes mi nezavolají a hrozila se každého telefonátu ze skrytého čísla
(momentálně jsme v klidu, ale asi nás to čeká znovu)
Jééé, tak to je mi líto…
To jsem nechtěla…
![]()
Nestalo se naštěstí nic. Vrátil se mi v pořádku
Sice tam měli místo velbloudů osly, ale pointa stejná..válka.
@PetiteFillette píše:
Nestalo se naštěstí nic. Vrátil se mi v pořádkuSice tam měli místo velbloudů osly, ale pointa stejná..válka.
ooo, aspoń že tak, já už se lekla ![]()
Asi to chce kuráž mít manžela vojáka, to já bych se bála každou vteřinu ![]()
No měl namále, ale měl štěstí. Když je doma, tak strach nemám, jen moc nemusím dny, kdy skáčou (je výsadkář), ale jinak v poho ![]()
@Nunka píše:
Jééé, tak to je mi líto…![]()
![]()
To jsem nechtěla…
![]()
Ty přece za to nemůžeš, nemám být zvědavá
Tak nesmutni.. ![]()
http://www.libise.cz/…i-gravitaci/
Dneska sem narazila na tohle video,,užasné
![]()
@Nunka Jo já sem čekala kdy někdo jenom pšínkne nebo něco a jí to spadne ![]()
Nevím jestli máte rádi Krause ale tohle je super
http://www.youtube.com/watch?…