Míchání nápoje :D

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24603
25.4.13 21:17
@PetiteFillette píše:
Tak tohle jsem vidět neměla. :,( :,( :,( Pro mě je toto téma osobní. Každý den jsem 6 měsíců vstávala a doufala, že ani dnes mi nezavolají a hrozila se každého telefonátu ze skrytého čísla :cry: (momentálně jsme v klidu, ale asi nás to čeká znovu)
:hug: :hug: :hug: :hug: promiň, ale řekneš co se stalo?? Nezlob se že se tak ptám a samozřejmě pochopím když ne :hug:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1176
25.4.13 21:18
@PetiteFillette píše:
Tak tohle jsem vidět neměla. :,( :,( :,( Pro mě je toto téma osobní. Každý den jsem 6 měsíců vstávala a doufala, že ani dnes mi nezavolají a hrozila se každého telefonátu ze skrytého čísla :cry: (momentálně jsme v klidu, ale asi nás to čeká znovu)

Jééé, tak to je mi líto… :( :( :( To jsem nechtěla… :-( :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13943
25.4.13 22:00

Nestalo se naštěstí nic. Vrátil se mi v pořádku :) Sice tam měli místo velbloudů osly, ale pointa stejná..válka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
26.4.13 07:38
@PetiteFillette píše:
Nestalo se naštěstí nic. Vrátil se mi v pořádku :) Sice tam měli místo velbloudů osly, ale pointa stejná..válka.

ooo, aspoń že tak, já už se lekla :lol:
Asi to chce kuráž mít manžela vojáka, to já bych se bála každou vteřinu :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13943
26.4.13 07:54

No měl namále, ale měl štěstí. Když je doma, tak strach nemám, jen moc nemusím dny, kdy skáčou (je výsadkář), ale jinak v poho :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13943
26.4.13 07:55
@Nunka píše:
Jééé, tak to je mi líto… :( :( :( To jsem nechtěla… :-( :-(

Ty přece za to nemůžeš, nemám být zvědavá :lol: Tak nesmutni.. :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12505
16.5.13 19:04

http://www.libise.cz/…i-gravitaci/

Dneska sem narazila na tohle video,,užasné :pankac: :pankac: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1176
16.5.13 20:10

Tak to je hoooodně dobrý :D Jsem jí normálně držela palce :D :potlesk: :potlesk: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12505
16.5.13 20:59

@Nunka Jo já sem čekala kdy někdo jenom pšínkne nebo něco a jí to spadne :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
27.5.13 20:29

Nevím jestli máte rádi Krause ale tohle je super :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová