Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Já nevím, máme s mužem krásný vztah, ale u porodu jsem ho nechtěla. Přišlo mi to prostě intimní a hlavně když mě něco fakt bolí, radši si to protrpim sama.. tohle má každý jinak. Ale je pravda, že hned po porodu za námi přišel ještě na sál, byli jsme tam všichni spolu celé ty dvě hodiny, a pak jsem za jeho doprovodu šla na oddělení. To by mě mrzelo, kdyby tak nebylo, ale za aktuálních okolností je to pochopitelné a přizpůsobila bych se samozřejmě… Já v ceskolipske porodnici nenarazila na nikoho nepříjemného, naopak… držím palce, ať je vše bez komplikací 😊
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.