Tatínek u porodu nemocnice Česká Lípa

Napsat příspěvek
Velikost písma:
LD1
261
19.3.20 14:41

Já nevím, máme s mužem krásný vztah, ale u porodu jsem ho nechtěla. Přišlo mi to prostě intimní a hlavně když mě něco fakt bolí, radši si to protrpim sama.. tohle má každý jinak. Ale je pravda, že hned po porodu za námi přišel ještě na sál, byli jsme tam všichni spolu celé ty dvě hodiny, a pak jsem za jeho doprovodu šla na oddělení. To by mě mrzelo, kdyby tak nebylo, ale za aktuálních okolností je to pochopitelné a přizpůsobila bych se samozřejmě… Já v ceskolipske porodnici nenarazila na nikoho nepříjemného, naopak… držím palce, ať je vše bez komplikací 😊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková