Tchýně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lukina1
Stálice 88 příspěvků 21.06.10 08:42
tchyne.

holky co mam delat.narodil se mi syn,a od prvopocatku zamnou nahoru chodi tchyne,(do patra).predtim zamnou nechodila.dokonce tvrdila ze az se to narodi tak to nebude mit rada aby ji to tolik nebolelo,az prej odejdu jako byvala .muj manzel uz byl jednou zenaty,maji spolu dve holky.tchan porad tvrdil ze nema pokracovatele rodu,takze blazinec.me uz stoho hrabe,ona mi neradi,ale kdyz neco rekne tak jako hotovou vec,proste komander.porad jenom slysim ty muj chlapecku,a me se otevira kudla v kapse.jsem stoho uz zoufala.dokonce to vyustilo tak ze jim ho uz ani nepujcuju,proste nemuzu,hned se mi sevre hrdlo a je mi tak uzko ze to nejde.malej ma ted 6tydnu a zbabou ani z dedkem nebyl jeste venku na vychazce,proste nemuzu.manzel mi to vycita,ze to takhle delat nemuzu.kdyz se me na neco zeptaji ohledne maliho,tak uz jim odsekavam.nevim no,jestli je to tim ze jsem na nej cekala 4roky,nebo ze sou znej tak dosrany ze je to prvni vnuk? kdyby mi sem aspon nelezla,ja potrebuju klid,treba se to srovna.vzdycky kdyz nekam jede a javim ze ji neuvidim cely den ,holky me se tak ulevi,vsechno ze me spadne to napeti. :lol: ja vim jsem sobecka,ale jak to mam vyresit.svira se mi zaludek pri pomysleni,ze by sla snim na vychazku.tchan mi nevadi.tak co stim?promluvit si sni to nema smysl,ona si jede svoje.aja taky. :-?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 21.06.10 08:52

Jééé, to jsou hormony, časem bude líp, to se uklidní… aspoň doufám… co Ti vlastně tak strašného udělala, kromě toho, že je úplně hotová z Tvého krásného chlapečka a svého vnuka???
Já bych asi byla pyšná, že se jim tak líbí…

lukina1
Stálice 88 příspěvků 21.06.10 09:02
tchyne.

nejradsi bych ho ucila psat nemam rad babicku,ale to asi dost dobre nejde,ted kdyz nad tim tak dumam,tak vlastne nic,jen ji nemam rada,ta jeji povaha je na zabiti,ale to si ted muze rikat i ona. :potlesk: proste jsem ji to nedokazala odputit,me se to dotklo.nebo kdyz jsem o mimi tenkrat prisla ,tak blbec jsem za ni sla musela jsem to ze sebe dostat,a ona mi rekla ze jestli na tom tak trvam ze mi z pudy sunda medveda a muzu vesele vozit na dvore.sem detinska zejo? ale vtu chvily me to teda dostalo,toho je vic.me to proste vadi.manzel tvrdi ze mam byt nad veci,ze jsem ja matka,a to je prej vic,ale ja to citim jinak.zrala uz do bohnic fakt. :think:

Alyss
Extra třída :D 10516 příspěvků 21.06.10 09:12

Tak já malýho nepůjčuju doteď a ani nebudu,na hlídání bych ho dala jen našim…mám o něj strach,sice pořád slýchám ,že jsem přehnaná,ale myslím,že už si všichni zvykli :mrgreen: :mrgreen:

lukina1
Stálice 88 příspěvků 21.06.10 09:33

ty se mas to ja to asi neprosadim. :zed:

Ms.H
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.10 09:40

Známá to měla podobně, tchýně jí dokonce vytýkala, že kluka neučí otřít si pindíka po vyčůrání, takže to nakonec vyřešili naprosto přirozeně, sehnali si byt a odstěhovali se asi 30km daleko :-) Od té doby je klid a rádi se spolu jednou za čas vidí.
Můj názor je, že ať jsou rodiče sebelepší, nic není lepší, než bydlet každý ve svém!!!
:mavam:

Janddulee
Stálice 76 příspěvků 21.06.10 09:47

Jojo u nás to bylo též podobně vztahy mezi námi se vyřešili také až poté co jsme se odtěhovali…Jinak malou jí taky samotné nepůjčuju mám prostě strach.. Jinak když přijedeme na návštěvu tak má potřebu mi malou vychovávat naštěstí manžel sdílí stejný názor jako já co se týká malé takže se to snaží tchýni většinou vysvětlit…

lukina1
Stálice 88 příspěvků 21.06.10 09:48

jo tak to nejde,my bydlime v baraku,my nahore o ni dole,des a hruza.uz jen kdyz klepe na dvere tak se mi zastavuje tep. :pocitac:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 21.06.10 10:26

ses jeste nedelka-myslim, ze az si za par mesicu prectes tento svuj prispevek, tak se nejspis zasmejes. To prejde.
Byla bych stastna, kdybych mela nekoho, kdo by mi chtel rafanka vencit.
Prozacatekl doporucuji jit na prochajdu s babi spolecne.

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 21.06.10 11:06

Ahoj já tě naprosto chápu :palec: ono mít tchýni denně nasranou v bytě a malý a komenduje tě tak to vadí.Moje tchýně taky v jádru špatná není,ale tak se do všeho se.e,že já jí nemlžu přijít na jméno. To je furt až se Jeníček narodí tak já sem budu chodit každej den,já ho budu vozit,já já já …no plánuje si to holka pěkně ,ale říjde dvakrát za sebou a pude. Já jí vnuka brát nebudu,ale zase ho nemusí taky vidět každej den ne…

Janddulee
Stálice 76 příspěvků 21.06.10 11:13

Mě tchýně malou vyloženě rvala jednou z ruky a zezačátku dělala to že se otáčela aby na mě malá neviděla a nebo s ní prostě odešla a zavřela za sebou všechny dveře i přesto že jsem jí řekla že s ní bude u mě ať na ně vidím :cert: nebo říká nekoukej na mámu tu vidíš pořád.. atd.

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 21.06.10 11:38
Janddulee píše:
Mě tchýně malou vyloženě rvala jednou z ruky a zezačátku dělala to že se otáčela aby na mě malá neviděla a nebo s ní prostě odešla a zavřela za sebou všechny dveře i přesto že jsem jí řekla že s ní bude u mě ať na ně vidím :cert: nebo říká nekoukej na mámu tu vidíš pořád.. atd.

to je taky masakr :zed: no právě takovýhle chování dokáže vytočit a není to jen o hormonech.
Já teda pokuď bych měla tchýni mít doma fakt furt tak je to na zabití . Já bych jí to buď dost rázně řekla a nebo bych se odstěhovala,ono jestli tě bude prudit takhle pořád tak tě s tejně s mužem rozeštve…
Počkej do jaký nálady se dostaneš po šestinedělí a pak jí dost ráázně ukaž co ano a co ne a stůj si za svým

Janddulee
Stálice 76 příspěvků 21.06.10 11:45

Já už s ní naštěstí nebydlím ani jsem s ní nebydlela když už byla malá na světě ona tohle stíhá během našeho pobytu u ní jinak by malé dala první poslední to jo .. Ale řeči typu pojedeme pryč a maminka tam nebude atd mi dost vadí .

xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 21.06.10 11:49

lukina já si teda nemůžu pomoct, ale ať čtu, jak čtu, nevidím pořád, co ti ta tchýně krom častých návštěv dělá?? nepřijde mi prostě podle tvého příspěvku nijak hrozná.Možná bych ti mohla půjčit na týden tu svojí i s těma jejíma smradlavýma smetákama co jim říká psi a myslím, že bys svojí tchýni hned pozvala na kafe :-D
Není to spíš jen alergie z tvé strany ? Tohle se může stát velice jednoduše, taky jsem si jí vytvořila a pak nasazovala tchýni psí hlavu ikdyž jsem k tomu neměla důvod…Nemohla bys trochu tu její „blbou“ povahu rozvést, at víme, co je vlastně za problém?
Návštěvy bych jí striktně omezila.Jiné řešení není.Jsi v šestinedělí, chceš prostě mít svůj klid.

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 21.06.10 11:54

Já a tchýně,ikdyž bydlí necelých 20km od nás,tak malou skoro nevidí,ani nezavolá,teda pozor volá manželovi,a ten je pracovně často pryč,takže taky pořádně neví,jak se máme.Kočárek nevozila ani jednou,když pak přijede,tak malá brečí,protože jí nezná.Malá od ní vlastně ani nikdy nic nedostala(já po nikom nic nechci,ale třeba i kdyby blbý bodíčko přinesla),posledně prohlásila,že malý nic vlastně kupovat nemůže,protože malá je malá,tak to mě fakt dostala.Ještě,že máme druhou babičku a dědu(já vím,jsou to moji rodiče),ale ty by pro malou udělali první poslední.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >