Reklama

Technická prohlídka auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrejkajur
Povídálka 18 příspěvků 04.12.17 13:50
technická prohlídka auta

Ahoj chci se zeptat, přítel koupil od jednoho známého auto..musím s ním jet na technickou ale mám jen doklad o emisích, zelenou kartu a registraci vozidla to asi nestačí že? velký techničák nevím kde najdu..děkuju za odpověď :potlesk:

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 13:54
@andrejkajur píše:
Ahoj chci se zeptat, přítel koupil od jednoho známého auto..musím s ním jet na technickou ale mám jen doklad o emisích, zelenou kartu a registraci vozidla to asi nestačí že? velký techničák nevím kde najdu..děkuju za odpověď :potlesk:

no to nestačí

pikola
Neúnavná pisatelka 19067 příspěvků 04.12.17 13:56

A jak my máme vědět, kde máš velký techničák? Ten ti měl dát prodávajcí.

Šmoulice
Kelišová 6695 příspěvků 04.12.17 14:01
@andrejkajur píše:
Ahoj chci se zeptat, přítel koupil od jednoho známého auto..musím s ním jet na technickou ale mám jen doklad o emisích, zelenou kartu a registraci vozidla to asi nestačí že? velký techničák nevím kde najdu..děkuju za odpověď :potlesk:

Ne nestačí to. Musíš mít velkej i malej techničák.

Ivan PPZ
Kelišová 5657 příspěvků 04.12.17 14:08

Duplikát velkého TP se dá vystavit- stačí mít malý TP.

iiiv
Extra třída :D 10918 příspěvků 04.12.17 14:42

Čistopis velkého techničáku majiteli vystaví na úřadě, kde dělají převody, stejně ho kvůli převodu budete potřebovat.

lachtanice86
Kelišová 6056 příspěvků 04.12.17 15:52

Nestačí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >