Technická prohlídka auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andrejkajur
Povídálka 18 příspěvků 04.12.17 13:50
technická prohlídka auta

Ahoj chci se zeptat, přítel koupil od jednoho známého auto..musím s ním jet na technickou ale mám jen doklad o emisích, zelenou kartu a registraci vozidla to asi nestačí že? velký techničák nevím kde najdu..děkuju za odpověď :potlesk:

Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 13:54
@andrejkajur píše:
Ahoj chci se zeptat, přítel koupil od jednoho známého auto..musím s ním jet na technickou ale mám jen doklad o emisích, zelenou kartu a registraci vozidla to asi nestačí že? velký techničák nevím kde najdu..děkuju za odpověď :potlesk:

no to nestačí

pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 04.12.17 13:56

A jak my máme vědět, kde máš velký techničák? Ten ti měl dát prodávajcí.

Šmoulice
Kelišová 6815 příspěvků 04.12.17 14:01
@andrejkajur píše:
Ahoj chci se zeptat, přítel koupil od jednoho známého auto..musím s ním jet na technickou ale mám jen doklad o emisích, zelenou kartu a registraci vozidla to asi nestačí že? velký techničák nevím kde najdu..děkuju za odpověď :potlesk:

Ne nestačí to. Musíš mít velkej i malej techničák.

Ivan PPZ
Kelišová 5696 příspěvků 04.12.17 14:08

Duplikát velkého TP se dá vystavit- stačí mít malý TP.

iiiv
Extra třída :D 10980 příspěvků 04.12.17 14:42

Čistopis velkého techničáku majiteli vystaví na úřadě, kde dělají převody, stejně ho kvůli převodu budete potřebovat.

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 04.12.17 15:52

Nestačí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

K Jiřímu má vstup zakázán. Proč Andrea nesmí navštívit otce své dcerky?

Ještě před několika měsíci patřila k jeho nejbližším osobám, a když na konci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >