Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Zdravím. Máte zkušenost s tímto pejskem prosím: http://interaktivni-hracky.heureka.cz/…m-v-krabici/
Chtěla bych vědět, co přesně dělá za zvuky a jak moc je to realistické atd. Nebo byste doporučili jiného interaktivního psa pro dvouletého? U tohoto mi vadí, že neumí chodit, ale líbí se mi ta injekce, stetoskop a „papání“ kostičky - že na to nějak reaguje. Další možnost je koupit obyčejný set pro doktora a pejska, co umí chodit.
Nikdo se zkušeností s tímto pejskem nebo jinými, co by bavili dvouleté?