Těhotenské nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marmulka
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 07.03.09 19:22
Těhotenské nevolnosti

Ahoj holky, obracím se na vás s prosbou o tipy, jak bojovat s těhu nevolnostmi. U prvního prcka mi bývalo špatně občas večer. Pomohlo se prostě najíst, teď nepomáhá nic.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 07.03.09 19:49

Až někdo vynalezne lék na těhu nevolnosti tak dostane nobelovu cenu… Já myslím že ti nikdo moc neporadí, zkus coca colu, zázvor, prý jsou i nějaký čípky na předpis. Jak sama píšeš, pravidelně se snaž jíst a musíš prostě pár týdnů vydržet. Držím palečky ať to máš brzy za sebou

Taz
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 07.03.09 19:49

Jo, tak o nevolnostech něco vím. Měla jsem je 24 hod denně :roll: A pořád jsem zvracela..... Vyzkoušela jsem vše, co jsem se dočetla..... Jediný co zabíralo aspon trochu byla vychlazená odbublinkovaná coca-cola… Defakto jsem ji „ucucávala“ po celý den až do 16. tt. Ještě se radí zázvorový čaj, ale ten jsem nezkusila. Ale jednu zaručenou radu mám: Když jsem spala celou noc a pak přes den tak 2× hodinu, tak byly nevolnosti menší nebo dokonce nebyly skoro vůbec! Jenže ono je to v praxi taknějak těžko použitelný..... :roll:
Jinak moooooc gratuluju k těhu a přeju pohodové těhotenství a brzké vymizení nevolností! :wink:

GAVOTTKA
Extra třída :D 10016 příspěvků 07.03.09 20:04

Tak me trapily nevolnosti az do 4.mesice.Obcas mi pomahala cola.nebo mentolovy zvejkacky,ale zabralo to jen na chvilku.Hodne stesti :D

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 07.03.09 22:50

Ahoj marmulko, já jsem se svěřila gynekologovi a ten mi napsal Medrin, po tom jsem ale spala jak budulínek a přes den to při péči o dva nebo tři prcky nepřicházelo v úvahu… :roll: Jediné, co jakž takž zabralo, byla Cola a lízátka VitaHarmony - Gravi pop. Přeju pohodové těhotenství.M.

eva184
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.09 10:19

Ahojky - sice jsem nezvracela , ale bylo to vždycky za pět min 12, pomáhala mi jedině cola chlazená, nosila jsem ji sebou i ven, lízátka zázvorová, homeopatika, najíst se ráno atd. bohužel nic nepomohlo. Tak držím pěstě at máš pohodové těhu !!!!

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 08.03.09 11:37

Ahoj,tak na ty nevolnosti a zvraceni bych taky potrebovala nejakej zazracnej lek,doktor mi predepsal Torecanovy cipky,ale nevim jak na ostatni,ale na me teda zadny ucinek nemaj :( no asi to chce pravidelne jist,jenomze jak se najim jde to ven,tak je to pak tezky,ted dva dny to byla fakt sila,dnes je mi relativne dobre,tak se to treba umoudri.
Jo a jinak obcas cucam ty zazvorovy lizatka,ale po nich mi je dobre jen chvilku,a navic jsou hrozne sladky a sladky ted vubec nemusim.

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 08.03.09 13:09

Ahoj, i já jsem měla veliký nevolnosti ( a to celých 9 měsíců) občas mi pomohoa cola, ale ne vždycky. Jinak nic

Ivisek
Povídálka 12 příspěvků 08.03.09 17:08

Ahoj, mně pomáhá hlavně pravidelně a dost pít, jíst moc nemůžu a když, tak dietně, ale když si dávám pozor na to pití, tak je to o moc lepší. Jinak mi dr. předepsala Degan tablety, ale moc nezabíraly, tak je zbytečně neberu. Když je nejhůř, tak po lžičkách colu.

marmulka
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 08.03.09 21:50

Holky, moc děkuju za tipy. Snad něco pomůže.
Ivísku, Pajule, nechcete se přidat do diskuze tak čekáme mimi?
Ivísku, máš taky termín 17.10?

Adinka
Stálice 68 příspěvků 09.03.09 09:15

No mě doktor poradil, že mám ještě než ráno vstanu si dát pár piškotů a zapít mlíkem. Ale nesmíš předtím vstát, takže ti to nejspíš musí připravit manžel. Já měla nevolnosti spíš večer, ale tohle mi docela pomohlo. Nejspíš je to i individuální.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 10.03.09 10:38

Nejdřív mi nepomáhalo dlouho nic, až Torecan (čípky na předpis). A nedám dopustit na zázvorový lízátka, bez kterých bych vůbec nemohla do autobusu, a na tabletky Rennie - ty mi zabíraly spolehlivě. Jenom mě v lékárně upozorňovali, že maximální denní dávka uvedená v letáku (16 tablet) je pro netěhule, my prý můžem tak maximálně polovic. Což byla pro mě dost škoda, protože byly dny, kdy bych nejradši nic jinýho nejedla… :D
S vychlazenou kolou souhlasím, ale pozor na množství (kofein, cukry) a hlavně - měla by to být ta plnotučná, ne light.

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 23.03.09 18:48

ahoj holky, je tu taky někdo tak v 8. týdnu komu je zle?:-(..mě to začíná téměř pravidelně kolem druhý odpoledne a trvá v podstatě až do doby než usnu, nezvracim,jen mě bolí žaludek, jakobych v něm měla cihly, jíst téměř nemůžu, je mi pak ještě hůř..ale snažim se..Neni to nějaký šílený, ale hrozně otravný, chvílema už přestávám mít sílu bý v pohodě :-(..nic mi nepomáhá..troš­kuu ananas

keliska
Kecalka 276 příspěvků 30.03.09 09:54

Terkaaa ja sem na tem tak isto, sem sice uz v 11 tt ale od 6t. trpim a strasne.mam poobednovecerne nevolnosti a nevim sa dockat rana to mi byva fajn.a pak to zacne o druhej tretej a sem mrtva.otvorim si okno a dam studeny obklad na celo, v lekarn mi teraz dali nejake zazvorove tobolky tie zaberu tak na 15 minut.ale inak nic vuubec nic.nekedy blijem ale vecsinou sa len zvijam v posteli a moj maly syn mi skace po bruchu co tomu bolavemu zaludku hrozne pomaha.ked budes mat nejaky typ jak to prezit napis sem, budem vdacna.ja sem nevymyslela nic.

honey_star
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 30.03.09 13:01

No já jsem se tu nedávno kasala, že nemám žádné těhu příznaky, ani nevolnosti a v posledních dnech došlo i na mě :roll:
Ne že bych zvracela, to zatím díky bohu ne. Ale mám takové večerní nevolnosti. Chodí to na mě tak kolem osmé večer a pronásledujou mě dokud neusnu, nejhorší je to když si lehnu tak to mám žaludek jako na vodě, pořád mám cukání jít zvracet ale tak daleko to nikdy nedošlo, jen je mi prostě blbě. Většinou pomohlo to zaspat, ale už se mi o víkendu stalo, že jsem se normálně z toho zvedání žaludku probudila…
Takže taky nic moc :(.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >