Těhotenský test ponořený víc jak 15 sekund

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 07:49
Těhotenský test ponořený víc jak 15 sekund

Dobrý den, dnes ráno jsem si dělala 16. dní od možného početí GS Mamatest s citlivosti 10. Byla jsem vynervovaná, příbalový leták jsem si moc nečetla, takže jsem proužek v moči nechala působit celou reakci a ne jen pouhých 15 sekund. Jak moc se můžu spolehnout na výsledek?

Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 27186 příspěvků 16.03.19 07:52

Test se může dlouhým působením rozmocit,jednotlive papírky v kotaktni casti se od sebe oddělí a rozpije se i ta barva,která vytváří čárky. Asi bych si koupila druhý.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 07:58
@Jana206 píše:
Test se může dlouhým působením rozmocit,jednotlive papírky v kotaktni casti se od sebe oddělí a rozpije se i ta barva,která vytváří čárky. Asi bych si koupila druhý.

A mohlo to ovylivnit výsledek? mám naprosto negativní test, jen je tam ta jedna čárka velmi silně. Jinak sněho bílo

Tichošlápek
Extra třída :D 13733 příspěvků 16.03.19 07:58

Moc ne, muže prosaknout barvivo. Udělej druhy

Tichošlápek
Extra třída :D 13733 příspěvků 16.03.19 07:59
@Anonymní píše:
A mohlo to ovylivnit výsledek? mám naprosto negativní test, jen je tam ta jedna čárka velmi silně. Jinak sněho bílo

Ten nevypadá precucle. Brala bych to jako negativní výsledek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 08:09
@Tichošlápek píše:
Ten nevypadá precucle. Brala bych to jako negativní výsledek

Děkuji! :srdce:

Uživatel je onlinekve-tinka
Závislačka 4852 příspěvků 3 inzeráty 16.03.19 08:12

Mas ho negativni, kontrolni carka neni rozpita.

mau-mau
Závislačka 3666 příspěvků 16.03.19 08:12
@Anonymní píše:
A mohlo to ovylivnit výsledek? mám naprosto negativní test, jen je tam ta jedna čárka velmi silně. Jinak sněho bílo

Podle mě to vypovídací hodnotu má, rozlepený není, klasický negativní test. Bohužel asi. Snad příští pokus. :palec: Já při testování nepočítala žádné vteřiny, prostě jsem tam test namočila a když se nasákl na téměř konec, tak jsem ho vyndala. Měl vypovídací hodnotu vždy, buďto jsem byla těhotná nebo ne a tak to i ukázal. :palec: když ho tam nerácháš 5 minut, že se rozlepí, tak v pohodě :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 08:15
@mau-mau píše:
Podle mě to vypovídací hodnotu má, rozlepený není, klasický negativní test. Bohužel asi. Snad příští pokus. :palec: Já při testování nepočítala žádné vteřiny, prostě jsem tam test namočila a když se nasákl na téměř konec, tak jsem ho vyndala. Měl vypovídací hodnotu vždy, buďto jsem byla těhotná nebo ne a tak to i ukázal. :palec: když ho tam nerácháš 5 minut, že se rozlepí, tak v pohodě :palec:

Nene, právě že bohudík negativní! :palec: Nechala jsem ho tam pouze než se rozpila celá barva možná kolem minuty? 5 minut to rozhodně nebylo :mrgreen:

mau-mau
Závislačka 3666 příspěvků 16.03.19 08:18
@Anonymní píše:
Nene, právě že bohudík negativní! :palec: Nechala jsem ho tam pouze než se rozpila celá barva možná kolem minuty? 5 minut to rozhodně nebylo :mrgreen:

Tak v tom případě gratuluji. Určitě se na to můžeš spolehnout :palec:

hani28
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 16.03.19 08:42
@Anonymní píše:
Nene, právě že bohudík negativní! :palec: Nechala jsem ho tam pouze než se rozpila celá barva možná kolem minuty? 5 minut to rozhodně nebylo :mrgreen:

No 16.dni od mozneho poceti… ale MS ti meska nebo vis, kdy byla ovulace? Pokud testujes pred MS, klidne muze byt test falesne negativni.

Váš příspěvek
Reklama