Těhotenský výtok

6672
25.7.15 21:13

tehotensky vytok

Ahoj holky,
jsem v polovine 7tt a ze dne na den mi ustal tehotensky vytok. Nemela jste to nektera taky tak? Mam strach, aby to nebyla predzvest neceho spatneho. Jinak podbrisek boli, spise na leve strane a prsa pri zmacknuti jsou taky citliva..U doktora jsem jeste nebyla.Jdu pristi tyden.
Moc dekuju za vase reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Epe
138
25.7.15 21:30

Pokud je výtok bílý tak bych se nebála. Měla jsem výtok celé těhu a vše v pořádku rodila jsem 40+1 tt.pro tvůj klid bych si zavolala v pondělí ke svému gyndaři. Pobolívání podbřišku je normální děloha se roztahuje(teď nevím jestli jsem to napsala dobře) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6672
25.7.15 21:33

@Epe ja mela do ted bily vytok ale dneska ani tuk. Proste sucho.Tak nevim, jestli to je v ppradku.Muj gyndar je ted na dovolene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
25.7.15 21:40

@wisdom Je to v pořádku, u všech čtyřech těhot jsem měla výtok střídavě, třeba vůbec a nebo zase masakr :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Epe
138
25.7.15 21:42

@wisdom tak zkus záskok za svého gyndaře :)myslím že by to v pořáku být mělo, já jsem mívala některý den míň někdy víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6672
25.7.15 21:42

@Xiraxinek dekuju.Ja uz jsem totiz po jednom ZT a 2×SP tak plasim ze vseho. Jakmile me moc neboli prsa, tak plasim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
25.7.15 21:51
@wisdom píše:
@Xiraxinek dekuju.Ja uz jsem totiz po jednom ZT a 2×SP tak plasim ze vseho. Jakmile me moc neboli prsa, tak plasim.

Aha, jasný, chápu :) Neboj, výtok je ok, já jsem většinou díky výtoku a citlivým prsům poznala, že si mám jít pro test :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie
25.7.15 22:17

Ja mam od zacatku tehu dny, kdy mam pocit, ze tecu jak kouhoutek s vodou a dny, kdy mam sucho. Takze myslim, ze to neni duvod ke strachovani. Nekdy je vytok bily, nekdy vodnaty. Neboj :hug:

• Citovat
  • Upravit
1079
26.7.15 00:14

Ja tedy ani netusila, ze ma nejaky tehotensky vytok byt.. ja to mam porad nastejno jak pred tehotenstvim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11147
26.7.15 08:48

@wisdom :hug: Myslím si, že výtok a žádné další příznaky, které se uvádí na netu nic neříkají o prosperitě těhotenství :hug: Nejhorší je pak ten stres z toho, že ty příznaky člověk nemá :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.15 09:00

@wisdom já si myslím že to že ustal výtok ještě nic neznamená. třeba zase dnes bude :) já třeba výrok neměla žádný celé těhu. je to hodně individuelní. všechno bude v pořádku. kdy jdeš k doktorovi. v 7tt už by tam bylo i něco vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6672
26.7.15 10:43

@Dvěstěnožka @Pikia ahoj holky moje zlaty :hug: jak se mate? K mudr jdu ve ctvrtek.Ale mam strach. Vcera me prestaly uplne bolet prsa. Dneska teda zase boli a boli i brisko.Tak doufam, dobre znameni. Jinak ve ctvrtek bych mela byt myslim 7+3.Dalsi potrat uz bych nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.15 11:36

@wisdom Beruško potrat už to nebude. já věřím že bude všechno v pořádku. budete časem vykládat prckovi jak jste už na dovolené byli 3. my to tak ted máme. říkáme že jsme thdy už byli 3 a ani jsme o tom nevěděli.
jen prosím zkus pozitivně myslet. vím že je to nesmírně težký. ale musíš být v pohodě. to mimi to cítí. :hug: jsme s tebou. budeme rádi když za námi nakoukneš :) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11147
26.7.15 18:07

@wisdom Určitě to už bude v pořádku :hug: Pěkně si si odpočinula na dovolené a miminku to určitě také jen prospělo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6672
26.7.15 20:41

@Dvěstěnožka @Pikia dekuju holky za ten optimismus, ktery ja u sebe bohuzel postradam.Ve ctvrtek vam dam vedet. Kdyby nahodou ne, tak vitte proc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama