Těhotenství 5+4tt

50
17.9.19 11:19

Těhotenství 5+4tt

To čekání je bekonecne :) může být něco vidět na ultrazvuku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1509
17.9.19 11:25

Mě u prvního těhotenství ukázal doktor malou bublinku a řekl tohle je vaše miminko :lol: tehdy jsem byla 5tt :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
17.9.19 11:26

Pokud jsi 5+4,už tam něco vidět určitě bude.
Na prvním jsem byla v 4+6 a byl vidět váček. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15000
17.9.19 11:26

Záleží kdy byla ovulace. Minimálně gestacni vacek by měl být… pravděpodobně i žloutkový.. embryo se srdeční akci trošku později..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
17.9.19 11:27
@mayecka píše:
Mě u prvního těhotenství ukázal doktor malou bublinku a řekl tohle je vaše miminko :lol: tehdy jsem byla 5tt :hug:
:D já pořád říkám že k doktorovi půjdu příští týden, nic mi neutece :lol: ale nejraději bych se sebrala a běžela hned:joy: :joy: :joy: :joy: :joy:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
17.9.19 11:31

@82maky jo jo ta netrpělivost je nejhorší :P já se vždycky nemohla dočkat další poradny už abych prcka viděla :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
17.9.19 11:32
@Bobby píše:
Záleží kdy byla ovulace. Minimálně gestacni vacek by měl být… pravděpodobně i žloutkový.. embryo se srdeční akci trošku později..

U prvního těhotenství jsem mla klid, žádné cekani :) zjistila jsem to v 9tt d :) teď je to nekonecne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
17.9.19 11:34
@mayecka píše:
@82maky jo jo ta netrpělivost je nejhorší :P já se vždycky nemohla dočkat další poradny už abych prcka viděla :srdce: :hug:

Poprvé jsem na těhotenství přišla v 9tt :) teď se jen pozoruji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8906
17.9.19 11:44

V 6tt uz jsem videla srdicko :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
17.9.19 11:56
@Kotatko03 píše:
V 6tt uz jsem videla srdicko :srdce:

Asi raději počkám ještě tyden :roll: přeci jen nevím kdy byla ovulace 8) a stejně bych tam šla nejspís znovu pokud by nic moc nebylo videt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
17.9.19 11:57
@82maky píše:
Asi raději počkám ještě tyden :roll: přeci jen nevím kdy byla ovulace 8) a stejně bych tam šla nejspís znovu pokud by nic moc nebylo videt :)

Pořád si říkám, že je to na přírodě :* mohu jen doufat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
20.9.19 10:03

@82maky určitě počkej, já sem měla pm 6.8. Tudis sem podle ní v 7 týdnu. V úterý jsem byla u dr a podle něj jsem v 5tt s váčkem na ultr. Teď mám zase nervy do příští středy jestli se objeví miminko nebo ne. :nevim: :zed: páté těhu. První bylo zamlklé, druhé syn, třetí mimodelozne, čtvrté syn a teď neplánovaně. Doufám že to bude v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
20.9.19 15:13
@Síma 22 píše:
@82maky určitě počkej, já sem měla pm 6.8. Tudis sem podle ní v 7 týdnu. V úterý jsem byla u dr a podle něj jsem v 5tt s váčkem na ultr. Teď mám zase nervy do příští středy jestli se objeví miminko nebo ne. :nevim: :zed: páté těhu. První bylo zamlklé, druhé syn, třetí mimodelozne, čtvrté syn a teď neplánovaně. Doufám že to bude v pořádku.

Nemohla jsem to vydržet, ale naštěstí velikostně odpovidame, mám přijít za týden ale ulevilo se mi že jsme na spravném místě :heart_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
21.9.19 19:27

@82maky my taky naštěstí na správném místě tak sem zvědavá jestli ve středu uvidím prcka. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
22.9.19 08:46

Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem teď 5+3 TT, je to moje první těhotenství po 7 letech snažení a 12 pokusech (IVF, IUI, nativy, minimálky). Podařilo se nám teď s darovaným vajíčkem. HCG roste a na ultrazvuku byl vidět gestacni váček 5mm. Příští týden jdu zase na kontrolu. Tak se těším a zároveň bojím. Jak se cítíte. U vás se zadařilo přirozeně? Jak dlouho jste zkoušeli? Jak to chodí s kontrolami, když jste otěhotněly přirozeně, to asi nechoďte každý týden jako já, že? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama