Těhotenství a první příznaky

Anonymní
1.10.20 22:36

Těhotenství a první příznaky

Dobrý večer, s přítelem se snažíme o mimčo a já bych se Vás chtěla zeptat na první příznaky. Jaké jste měli a jak dlouho po početí :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5325
1.10.20 22:37

Nepřišla menstruace v terminu kdy měla. Žádný jiný příznaky jsem neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
1.10.20 22:38

Žádné. Dvě čárky na testu až pak. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
1.10.20 22:43

Přestali mi chutnat cigára :dance: ze dne na den, +-v době kdy jsem to měla dostat (a nedostala)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
1.10.20 22:52

Menstruaci jsem neměla pravidelnou takže mi nebylo divné když nepřišla ale musela jsem si držet prsa když jsem šla ze schodů. Strašně mě bolely. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
1.10.20 22:53

Zadny, az kdyz neprisly mesicky. V obou pripadech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2903
1.10.20 22:59

5dpo pichani pod vajecnikem, od te doby Pobolivani podbrisku a žaludek na vodě. Ještě před ms extrémní citlivost bradavek. Ale já nikdy nemám pms, takže jsem test dělala jen na potvrzení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.20 23:02

Bude to znít asi blbě, ale cca 7 dni po styku mi začala kamarádka říkat ze jsem pekne protivna, nemohla na mne skoro promluvit, tvrdila jsem, ze je to stres, hafani doma se ke me začali chovat jinak, začalo mi být zle v den očekávané menstruace a měla jsem chuť na červenou repu, test pozitivni po 2 dnech meskani. Tak ze já to nepoznala a kamarádka ano. Jo a ze dne na den jsem nemohla kafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
1.10.20 23:12

Dvě čárky na testu jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
1.10.20 23:31

Každou chvíli jsem chodila na malou, bolela mě prsa, byla jsem hodně unavená a pak nedošla MS. A asi týden před tím, než jsem si dělala test jsme byli s manželem na wellness a dali si večer víno. No a mě nechutnalo, vůbec, přitom jsem si dala ráda víno, čas od času. To si tak uvědomuju zpětně, protože jsem si to vůbec nepřipouštěla, že by to vyšlo, snažili jsme se přes rok ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1481
1.10.20 23:39

Bolest prsou a měla jsem chuť na věci, které normálně nejím. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
2.10.20 00:27

Tak 4 týdny po početí neskutečná podrážděnost a od 6. týdne ukrutný zvracení až do konce těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
2.10.20 07:24

Asi 3 týdny po početí bolest prsou a podbřišku, vynechana menstruace a pozitivní test. Přeji hodně štěstí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
2.10.20 10:01

Zpožděná menstruace, tim to začlo, furt jsem spala, byla jsem protivná, nemohla jsem citit syrove maso :poblion: a vlastne skoro ze všeho jsem zvracela :D a ne ráno, ráno mi bylo nejlíp, ale celý den :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4642
2.10.20 11:23

Ahoj tak u mě to bylo při prvni dceři před skoro 9ti lety před MS strašná únava po vynechani začaly bolesti podbřišku.
Při druhém které bylo bohužel biochemicke asi od 10DPO zimnice a párkrát za den se mi navalilo na zvracení a dost velké bolesti podbrisku.
A teď tak nějak to samé jako první zimnice, zvedani žaludku nebo návaly na zvracení přestalo mi ze dne na den chutnat moje milované sladkosti a bolesti prsou a podbřišku. Po vynechani MS nechutenství a několikrát za den se mi obrati žaludek hlavně ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama