Otevřené hrdlo a zkrácený čípek

3
1.10.20 16:14

Otevřené hrdlo a zkrácený čípek

Ahojky, maminky jsem ve 32tt+3 V úterý jsem sla na gyndu na kontrolu a hned mě volala do špitálu. Mám otevřené děložní hrdlo a zkrácený čípek.. cosi jsem slysela 19mm, (hrozí předčasný porod) ale bohužel víc toho nevím. Nikdo mi ani nic neřekne jelikož mi dělali i test na covid, dokud nepřijdou výsledky tak se mi tu vyhýbají jak řekla sestra jako čert kříže.. byla jsem minuly týden nachlazena, řádí nějaká viróza a měla den a půl teploty a to bylo o víkendu a byla jsem u obvodního a bral crp z prstu a v pohodě, byla převážně jen rýma.. ( hrozny :( ) Budu na kapačkach do soboty, v neděli vysadí, v pondělí vysetreni a uvidi se co bude dal.. ráno mi ale dr. řekla ze by mě tu nejraději nechali na měsíc do 36tt nebo do porodu.. ještě k tomu je zákaz návštěv. Nemám nakoupené do porodnice jak pro sebe tak ani pro mimi.. do toho jsem měla mít už závěrečné zkoušky z autoškoly a taky nic :,(. Doma jsem začala teprve prát malé věci, ale tím to skončilo. Ženy měly jste to taky nějak podobně? Já jsem z toho zoufalá.. jen lezim, kapacky, magnesko a nic nevím.. nejraději bych sla domu, ale všichni mi říkají ať jsem rada ze jsem pod dozorem. Nechci byt fňukna, ale chybí mi i můj přítel ( jsem tu tak emočně naladěna, ze to nechcete ).. no co víc dodat, než ze mě to depta, ale samozřejmě na druhou stranu jsem rada ze malá je v poradku a čím dyl bude v brisku tím lip.. ale nelíbí se mi ta nemocnice 😄 dekuji za odpovědi, potrebuji povzbudit asi OMLOUVÁM se za ROMÁN 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5124
1.10.20 16:20

Ležela jsem v porodnici od 30tt (kvůli něčemu jinému). Nic jsem sebou neměla a noc připraveného pro mimčo. Za 3 týdny jsem rodila a za další 3 týdny nás s dcerkou pouštěli. Co chybělo, Dokoupil manžel a prakticky vše na dceru připravil, vypral, složil :)… Věci do tašky k porodu taky nakoupil společně s mojí mamkou a nic nechybělo. Nevím jak je to s návštěvami a co můžeš mít na pokoji, ale třeba notebook s filmama, knizku, háčkování nebo pletení, aby ses zabavila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16970
1.10.20 16:27

Taky jsem předčasně porodila. Co doma chybělo, jsem objednala před internet z porodnice, manžel to doma vypral, vyžehlil a nachystal postýlky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.10.20 16:31

@Pidulka1991 Přítel už se s mou mamkou domlouval, ze vše nakoupí atd.. ale já jsem z toho taková nesva.. chtěla jsem si vše udělat sama a prd.( ale věřím ze to snad spolu zvládnou ) no hold babičky musí přiložit ruku k dílu 😄
Já tu mám noťas, knížky, TV, křížovky.. ale nic mě nebaví.. jediný co se mi honí hlavou je ze chci domů. Nemůžu se s tím nějak srovnat psychicky. To je ale taky mazec ve 33tt rodit. A jak na tom byla malá jestli se mužu zeptat?
Protože nevím jak to bude u mě když chtějí ať vydrzim do 36tt hrozne to řeší ať mám klid a lezim, to je jediný tady..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5124
1.10.20 16:46

@Týnnie7 nebudu lhát, jednoduchý to nebylo, ale holka vše zvládla a až na horší imunitu je v pohodě :) od září chodí už do školky :). Její bracha se narodil už donoseny a když jsem připravovala všechny ty krámy a balila do porodky, tak jsem si říkala, jak jsem to předtím měla jednoduchy :lol: :lol:. Hlavně klid a držím palce ať vše dopadne dobře a vydržíš minimálně do toho 36tydne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4764
1.10.20 17:01

Buď ráda že máš doma jen přítele, já si neumím představit ležet v nemocnici, bez návštěv, a doma bych měla aktuálně 9ti měsíční mimino. Jsem 31tt. Jinak sestra rodila 33+4tt a holčička byla v pořádku. Hlavne se nestresuj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
1.10.20 22:23

Já byla v nemocnici v 32tt taky zkrácený čípek a otevírání, hrozili předčasným porodem, na druhou stranu mi tvrdili, že čípek si může zase dorůstat a zkracovat jak chce, že to nic moc znacit nemusí :nevim: Když se to 10 dní neměnilo tak mě pustili. Pamatuju si ten stres, návštěvy zakázaný… No pomohlo mi napsat manuál co se musí udělat, jako vyprat a vyžehlit oblečky, povleknout postýlku, co dokoupit včetně podrobných instrukcí pro manžela typu kde vlastně máme žehličku že jo :D nakonec na něj nedošlo a já se mohla s radostí na přípravách podílet. Na druhou stranu jsem měla v nemocnici 100% nařízený klidový režim, doma je to pak těžký dodržovat :roll: nestresuj se, tělíčko už má v 32tt funkční, natahni se, nech si donést nakou zábavu a odpocivej ať má prcek pohodu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama