Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobre odpoledne mám takový problém před par dny sem zjistila ze jsem těhotná teprve týdny. Mám za sebou 2× potrat od ty doby co jsem zjistila ze jsem těhotná tak mám v sobě hroznou úzkost a stres nevím proč snažím se to zmírnit ale ovládá se to samo… nevíte co by mi mohlo pomoci a popřípadě jestli jste to třeba neměli také mám strach co se muže dít děkuji
NUDZ nabízí poradnu pro psychiatricky léčené pacientky plánující graviditu a kojení - MUDr. Jan Hanka https://www.nudz.cz/…se-objednat/
Přijímájí pacienty ke konzultaci pouze na základě žádosti ošetřujícího psychiatra.
Těhotenstké hormony ti zvyšují přirozeně citlivost k úzkosti. Bolestné prožitky jako potrat sebou pochopitelně nesou notnou dávku úzkosti, když to hrozí znovu.
Nejrozumnější řešení je najít si psychoterapii a začít se učit s úzksotí pracovat.
Pro začátek mrkni do téhle knihy, hezky vysvětluje jak úzkost funguje a co s ní
https://obchod.portal.cz/…e-z-uzkosti/
a mrkni na tohle video
Pomohla mi psychoanalýza. Mám za sebou taky 2 potraty (ZT, porod, ZT, porod). Nikdy jsem žádné léky nepotřebovala.
Potřebovala by poradit neplodnost stres a uzkost nadváha, léčím se se stitnou žlázou možná příznaky vředů, nepravidelné jídlo. děkuju za rady
![]()