Těhotenství po abdominoplastice - plastice břicha

1548
17.1.16 20:15

Těhotenství po abdominoplastice - plastice břicha

Ahoj maminky, nebo budoucí maminky. Jelikož jsem toto téma nenašla ani tady ani jinde na internetu, hledám někoho, kdo je na tom stejně, nebo byl. V roce 2012 jsem byla na abdominoplastice - plastice břicha kdy mi sešívali velký rozestup bříšních svalů a dávali síťku. Teď čekám další miminko, a to bříško se chová uplně jinak než v prvním těhu. Budu ráda za každý příspěvek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
83
17.1.16 22:31

Ahoj, byla jsem take na abdominoplastice a dva roky na to jsem otehotnela. Na zacatku tehotenstvi jsem byla primo za operaterem a ptala se ho co to obnasi. Pry vse v poradku. Tehotenstvi nastesti bylo docela dobre, akorad ke konci tahla jizva. Ted, dva roky od porodu jdu znova, jizva se trochu roztahla a jakoby mi prez ni preteka spek :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1548
18.1.16 07:56

@Katerina5 Ahojky, moc Ti děkuji za odpověď. A rodila si normálně? Já mám mít císaře, tak se trošku bojím, ale taky jsem si řekla, že kdyby to bylo hrozné, tak cca dva rok po porodu půjdu znova. a ta síťka ti vydržela nebo praskla? A netlačilo tě více bříško v tom těhotenství? Mám pocit, že jak to tam všechno roste a napíná se, tak že to více pne :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
83
18.1.16 21:48

@sharka84 brisko me vice tahlo, ale bylo nejmensi ci jsem mela :-). Sitka vse vydrzela uplne v pohode, rekla bych, ze i ted jsou svaly tam, kde maji byt. Rodila jsem cisarem a jizvu udelali tam, kde byla ta puvodni, tak mam stale jen jednu, ale neni moc hezka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty