Těhotná hned po revizi

Anonymní
21.6.14 16:37

těhotná hned po revizi

Prosím Vás chtěla bych se zeptat jestli je taky někdo kdo otěhotněl hned po revizi. Já byla na revizi v dubnu a ani nepřišla ms a našla jsme na testu //. Takže jsem otěhotněla hned. Před tím jsme se snažili víc jak 2 roky a nic tak jsem si říkala, kdo ví kdy se to povede a stalo se hned. Chtěla bych vědět jestli je tu někdo kdo to měl jako já. A jak to vše dopadlo. Moc děkuji

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17630
21.6.14 16:40

No já teda otěhotněla až na ten další cyklus, ale asi v tom nebude příliš velký rozdíl :think: Těhotenství bez problému, dítě zdravé ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17630
21.6.14 16:42

A hlavně asi záleží v kolikátém týdnu ta revize byla, jak moc velký zásah to byl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2597
21.6.14 16:42

Pokud neprisla ms, je to divne… Nicmene, uz jsem zde cetla, jak nejaka pani byla na revizi kvuli udajne zamlklemu tehu, plod zrejme nevyskrabli a pani porodila zdrave dite… takze, asi je mozne kde co…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.14 16:46

@Antonie Bolavá revize byla v 8tt přesně 7+4 se miminku zastavilo srdíčko, ale než se na to došlo byla jsem v 10tt a už byl 11 dní mrtví a já i krvácela.

  • Citovat
  • Upravit
17630
21.6.14 16:46

@Gabulle já jsem to pochopila tak, že otěhotněla hned při první ovulaci po revizi, tak to by pak bylo jasné, že ms nedorazila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17630
21.6.14 16:47
@Anonymní píše:
@Antonie Bolavá revize byla v 8tt přesně 7+4 se miminku zastavilo srdíčko, ale než se na to došlo byla jsem v 10tt a už byl 11 dní mrtví a já i krvácela.

hmm… :think: A těhotenství už je potvrzené od doktora?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.14 16:50

@Antonie Bolavá ano už je, ale strašně se bojim, co když přijde to samé

  • Citovat
  • Upravit
17630
21.6.14 16:54
@Anonymní píše:
@Antonie Bolavá ano už je, ale strašně se bojim, co když přijde to samé

tak to se neboj :hug: Zbytečně se stresuješ. Co na to říkal doktor? Určitě by tě upozornil kdyby mělo být něco v nepořádku, nebo kdyby bylo nějaké riziko

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.14 17:03

@Antonie Bolavá jelikož jsme se snažili tak dlouho tak říkal, že by taky nevěřil, že se zadaří. Dokonce jsme byli i na IVF a nepovedlo se a teď už jo. Říkal, že je vše OK, ale i tak jsme pořád ve strachu

  • Citovat
  • Upravit
31672
21.6.14 17:24
@Anonymní píše:
@Antonie Bolavá ano už je, ale strašně se bojim, co když přijde to samé

no hele, možná je takhle brzo po revizi zvýšený riziko, že to nedopadne, ale šance, že to dopadne, je mnohonásobně vyšší..normálně nedopadne tuším okolo 15 procent potvrzených těhotenství, a jestli u tebe to není 15 procent, ale o něco malinko víc, že to nedopadne..šance že jo, je obrovská..držím palečky :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17715
21.6.14 18:22

Ja otehotnela druhy cyklus po revizi a vse ok :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
21.6.14 18:31
@Anonymní píše:
Prosím Vás chtěla bych se zeptat jestli je taky někdo kdo otěhotněl hned po revizi. Já byla na revizi v dubnu a ani nepřišla ms a našla jsme na testu //. Takže jsem otěhotněla hned. Před tím jsme se snažili víc jak 2 roky a nic tak jsem si říkala, kdo ví kdy se to povede a stalo se hned. Chtěla bych vědět jestli je tu někdo kdo to měl jako já. A jak to vše dopadlo. Moc děkuji

telo je pripravene..plne hormonu ktere tomu otehotneni napomahaji, tezko rict jak je na tom delozni sliznice…to se uvidi jak bud etehotenstvi pokracovat..preji hodne stesti :kytka: asi jsi nedodrzela sestinedeli :mrgreen: to ja bych nemohla :andel:

  • Citovat
  • Upravit
KackaDoup
21.6.14 18:31

@viky23 ale to je uuupln eneco jineho nez hned po revizi bez ms :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
KackaDoup
21.6.14 18:32
@Anonymní píše:
@Antonie Bolavá jelikož jsme se snažili tak dlouho tak říkal, že by taky nevěřil, že se zadaří. Dokonce jsme byli i na IVF a nepovedlo se a teď už jo. Říkal, že je vše OK, ale i tak jsme pořád ve strachu

a jak jsi uz daleko?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Prázdná náruč, deníčky na eMiminu

Tolik naděje a zůstal jen smutek?

Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty