Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj, chtela bych se zeptat, co vse potrebuje zena k potratu za papiry? dekuji
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Tohle je portál kde se scházejí ženy, které děti maji nebo chtějí nebo o ně přišly…tyhle věci si najdi raději na googlu!
@lucyyyy píše:
Tohle je portál kde se scházejí ženy, které děti maji nebo chtějí nebo o ně přišly…tyhle věci si najdi raději na googlu!
Klííííd, podívej se na diskuze, co založila, dost o zakladatelce vypovídají. ![]()
@lucyyyy to máš pravdu, ale jsou tu i ženy, které to řešily anebo si tím prošly
nadpis diskuze je jasný, takže pro které je to traumatizující anebo s tím nesouhlasí, tak to číst nemusí
@klarushka sorry, ale tolerovat někoho, kdo chce zabít svoje dítě faaakt nebudu ![]()
@lucyyyy píše:
@klarushka sorry, ale tolerovat někoho, kdo chce zabít svoje dítě faaakt nebudu
To že někdo chce jít na potrat je jen jeho rozhodnutí a Ty do toho nemáš právo strkat čumák…to že Ti umřelo miminko je sice smutný ale zakladatelka za to nemůže…
@klarushka tak jak ty tady meleš že má na to právo, tak já mam právo na to to odsoudit!!!Ale když vidim, jaky diskuze založila, tak to bude nějaká socka, co ani neví co je ochrana, lidi co maji IQ pod 80 by raději neměli souložit!
@lucyyyy a lidi plný zloby by asi neměli radši psát!! No nic přeju Ti ať se ti miminko zadaří a ať seš pro příště méně žapšklá a trochu tolerantní k lidem co mají jinný názor na potrat než Ty!
@lucyyyy běž si svůj mindrák léčit někam jinam, ano? Někdo se tu na něco zeptal, tvůj názor nijak nesouvisí s tématem a o tvém IQ se dá asi taky dost polemizovat, když to nejsi schopna již OD NĚKOLIKA uživatelek pochopit.
Myslet si, že každá, která se rozhodne pro potrat je socka s IQ tykve, je fakt blbost.
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Tolik naděje a zůstal jen smutek?
Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.