Doklady potrebne k potratu

MYm
26
13.6.14 14:26

doklady potrebne k potratu

Ahoj, chtela bych se zeptat, co vse potrebuje zena k potratu za papiry? dekuji

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
357
13.6.14 14:28

Tohle je portál kde se scházejí ženy, které děti maji nebo chtějí nebo o ně přišly…tyhle věci si najdi raději na googlu!

  • načítám...
7009
13.6.14 14:29

To ti řekne doktor…

  • načítám...
ncc1701
13.6.14 14:30
@lucyyyy píše:
Tohle je portál kde se scházejí ženy, které děti maji nebo chtějí nebo o ně přišly…tyhle věci si najdi raději na googlu!

Klííííd, podívej se na diskuze, co založila, dost o zakladatelce vypovídají. ;)

  • Upravit
ncc1701
13.6.14 14:30

Hlavně toaletní.

  • Upravit
26270
13.6.14 14:31

@lucyyyy to máš pravdu, ale jsou tu i ženy, které to řešily anebo si tím prošly
nadpis diskuze je jasný, takže pro které je to traumatizující anebo s tím nesouhlasí, tak to číst nemusí

  • načítám...
4620
13.6.14 14:32

Na co doklady? 8o

  • načítám...
357
13.6.14 14:34

@Malaga ano, ale myslím, že zakladatelka je asi krapet mimo…tohle se dá vygooglit a ne tady otravovat na portalu pro děti a maminky! Mě dítě umřelo, takže když vidím jen slovo potrat, tak se mi otvírá kudla v kapse…promin.

@ncc1701 to teda dost :mrgreen:

  • načítám...
3931
13.6.14 14:34

@lucyyyy nevím proč hned tak vylítávat. Právo na to zalžit diskuzy tu snad má každý a pokuď se Ti diskuze nelíbí tak do ní snad nemusíš líst ne? :pocitac: Možná že trochu tolerance by nezaškodilo…

@MYm zeptala bych se doktora nebo bych zavolala do nemocnice kde má potrat proběhnout tak mi to řeknou 100% ;)

  • načítám...
357
13.6.14 14:34

@klarushka sorry, ale tolerovat někoho, kdo chce zabít svoje dítě faaakt nebudu :pankac:

  • načítám...
3931
13.6.14 14:36
@lucyyyy píše:
@klarushka sorry, ale tolerovat někoho, kdo chce zabít svoje dítě faaakt nebudu :pankac:

To že někdo chce jít na potrat je jen jeho rozhodnutí a Ty do toho nemáš právo strkat čumák…to že Ti umřelo miminko je sice smutný ale zakladatelka za to nemůže…

  • načítám...
357
13.6.14 14:37

@klarushka tak jak ty tady meleš že má na to právo, tak já mam právo na to to odsoudit!!!Ale když vidim, jaky diskuze založila, tak to bude nějaká socka, co ani neví co je ochrana, lidi co maji IQ pod 80 by raději neměli souložit!

  • načítám...
3931
13.6.14 14:40

@lucyyyy a lidi plný zloby by asi neměli radši psát!! No nic přeju Ti ať se ti miminko zadaří a ať seš pro příště méně žapšklá a trochu tolerantní k lidem co mají jinný názor na potrat než Ty!

  • načítám...
29577
13.6.14 14:41

@lucyyyy běž si svůj mindrák léčit někam jinam, ano? Někdo se tu na něco zeptal, tvůj názor nijak nesouvisí s tématem a o tvém IQ se dá asi taky dost polemizovat, když to nejsi schopna již OD NĚKOLIKA uživatelek pochopit.

  • načítám...
15435
13.6.14 14:44

Myslet si, že každá, která se rozhodne pro potrat je socka s IQ tykve, je fakt blbost.

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Prázdná náruč, deníčky na eMiminu

Tolik naděje a zůstal jen smutek?

Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty