Těhotná? Kdy udělat test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 14:27
Těhotná? Kdy udělat test?

Ahoj, v neděli jsem spala se svým přítelem, neměli jsme ochranu a nedal si pozor :roll: trochu mě pobolívá v podbřišku a MS mám mít až 28.12. Kdy má smysl dělat těhotenský test? A je možné otěhotnět i mimo ovulaci? :think:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 19.12.18 14:36

Možné je otěhotnět v plodnych dnech, test dělej v den vynechane ms nebo alespoň 14 dni od styku

Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 19.12.18 15:24

Test si udělej toho 28 nejdřív, před MS to nemá cenu, až když nedorazí… Otěhotnět můžeš jenom při ovulaci, bez ní to nejde, ale klidně můžeš otěhotnět až 5 dní po styku, ty spermie si v tobě počkají.

Ketris
Echt Kelišová 9758 příspěvků 19.12.18 15:25

Aspom tyden pockej po vynechani MS

Jandulenka
Nováček 2 příspěvky 19.12.18 15:56

Ahoj holky, potřebuju radu. 28.11-4.12 je termín me poslední menstrauce. Měla jsem pouze 3 dny zpoždění a menstrauce byla tak nějak normální jako vždycky. Zhruba 10 dní předtím než mi to začalo jsem měla hrozně citlive bradavky a tlak v podbrisku. Už jsem myslela že se zadarilo jenže pak přišla menstrauce tak už jsem to neresila. Ale teď v neděli(16.pro­since) jsme měli s přítelem nechraneny sex a já krvacela. Po tom sexu docela dost a pak uz to bylo spise špineni nez krvácení. Trvalo to 2 dny a ted jediný co tak mám nafoukly břicho :laughing: poradite mi někdo co by ro mohlo být? Díky moc a pardon za román :laughing:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >