Reklama

Tehotna v Mexiku...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Beatita
Kecalka 436 příspěvků 04.09.09 09:16
Tehotna v Mexiku...

Konecne se nam s manzelem povedlo otehotnet :D Manzel je mexican a v Mexiku i zijeme. Po 6 letech tady mam nekolik ceskych kamaradek. Konkretne 4 holky. Vsechny maji malicke deti taky s mexicanem. Dvema deti vzali (jedne ve 2 mes . a druhe v roce a pul), ale maji povoleno navstevovat je a ta posledni, tak te dite sebral v 10 mesicich a zmizel na 2 mesice.
Tady v Mexiku co se rodiny tyce, tak je to zaklad. Pokud chlap otehotni nejakou zenu, tak se vetsinou k veci stavi a neukaze zada, ale dite je krev a je to tu pro ne svate.
Nekdy se nad tim pozastavuji. Ted jsem tehule a s manzelem si to uzivame. Ale nechapu proc se to tem holkam stalo a to vlastne vsem mojim kamoskam. Proc to ty chlapi delaji?
Deji se takove veci i v Cechach??

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martyk
Neúnavná pisatelka 17305 příspěvků 04.09.09 09:22

Ahoj,

přiznám se že to nějak nechápu? Jak mohli manželé tvých kamarádek jen tak vzít manželkám děti v kojeneckém věku a zmizet s nimi?

Jinak v Čechách se takové věci opravdu nestávají, spíše výjimečně.

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 04.09.09 09:27

Já bych se nad tím „někdy nepozastavovala“. Já bych se nad tím pozastavovala neustále - a důkladně! Nemohla bych žít ve státě, kde mi jako ženský a cizince k tomu může chlap prostě vzít dítě, když se mu zlíbí. To by byla moje smrt, pro mě jsou moje děti alfa a omega všeho.
To, co popisuješ, vypadá jako v nějakým arabským světě … nevěděla jsem, že i v Mexiku se k ženským chovají takhle:(

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 04.09.09 09:28

teda ja bych si kvuli tomu moc rozmyslela si vzit cizince, pazoury bych mu utrhla sebrat mi deti, tady to teda ani trochu normalni neni, jsou to dobytkove, kdyz mame seberou dite, na to nic jinyho rict nemuzu

kadlina
Neúnavná pisatelka 17206 příspěvků 04.09.09 09:30

Já hlavně nechápu, co s těma dětma ti chlapi dělají. A to jako ženskou nechají v domě, kde spolu doteď žili a odstěhují se jinam? :nevim:
Myslím, že pro češku je šok si vzít i „jugoslávce“, aspoň ti co znám z okolí, jsou naprosto nedomestikovaní, natož takhle rozdílnou kulturu a asi největší problém je žít s nima v jejich rodné zemi.
Ale přeju ti, aby ty si byla ta vyjímka potvrzující pravidlo!

Beatita
Kecalka 436 příspěvků 04.09.09 09:33

Ani jedna neni za otce sveho ditete vdana. Ale taky to nechapu a kdybych to nevidela na vlastni oci, tak si myslim, ze je to nejaka mexicka telenovela. Ktere mimochodem jsou velmi skutecnymi pribehy.
Jedna o miminko prisla, protoze se pry nechovala jak mela. Bylo ji 20 a chodila parit a dite nechavala se soferem.
Druhe dite vzal na 2 mes a cela jeho rodina ji narkla, ze je spatna matka a ze malou nema rada. Po porodu si totiz stezovala, ze to nezvlada, ze je mala na ni moc…
No a posledni mamika je v procesu, kdy jeji pritel uz ji nechce a chce, aby odesla, ale syn pry jednoznacne musi zustat u neho. Za to dostane byt, auto na jeji meno a asi kole 30tis.KC mesicne a maleho muze chodit vidat.
Moje mamka se me zeptala, ze jestli si nemyslim, ze by toho byl muj manzel taky schopen. Tak rikam, citim a verim, ze NE.

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 04.09.09 09:36

Já zase znám několik holek, které si vzakly cizince a v pohodě, neházela bych všechny do jednoho pytle, vždycky je to jednotlivých lidech. A on „zvrhnout se“ může i Čech, do kterého byste to nkdy neřekly. Jen by mě zajímalo, v Mexiku na tohle nemají nějaké zákony?

martyk
Neúnavná pisatelka 17305 příspěvků 04.09.09 09:36

Když nejsou za svýho příele vdaný, tak už to tuplem nechápu. A co soud, tam se nemohou obrátit?

Beatita
Kecalka 436 příspěvků 04.09.09 09:38

Co s detmi delaji? Nic… Deti maji 24 hodinovou peci chuv nebo specialnich osetrovatelek. Jsou to deti milionaru. A tem holkam jednoduse reknou, ze se stehuju jinam. Urcite ne nasilim. Vsak oni jsou super lhari.
Jak mile tu clovek ma penize tak tim padem ma i moc a zakony jsou tu na ne kratky. Zakony jsou pro chude. Ani Ceska amba:,–(a neni schopna pomoci.

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 04.09.09 10:24

tady na emiminu taky už dávno psávala jedna holka, porodila kluka v roce 2005 v mexiku, ještě než byl malému rok utekla zpět do čr. pak tu přestala prsát

jen příklad :wink:

Beatita
Kecalka 436 příspěvků 04.09.09 10:29

Mava,
a utekla i s klukem? Ono utect s ditetem z Mexika je skoro nemozne. Dite se narodilo v Mexiku a pokud otec neda souhlas k vycestovani, tak te nepusti do letadla.

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 04.09.09 11:47

To jsem netušila,že to tam je takový :o koukám jako blázen

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.09 11:54

Ahoj,

tak v tom pripade by som si setsakra rozmyslela, kde to dieta porodim, prave pre priapad, ze budu v buducnosti nezhody s manzelom.

Nechcem byt zla, ale kolko je na svete zien, ktore pred svatbou a predtym, nez mali deti si mysleli, coho ten ich chlap NIE JE schopny, a nakoniec sa z nich vykluli chlapi prinajmensom zvlastni.

Takze pre mna osobne by pri vztahu s cudzincom bola zakladom dobra predmanzelska zmluva a dohoda s manzelom, ze deti dostanem do opatery v pripade nezhod, pripadne ina dohoda, ako sa bude riesit starostlivost o deti, akym dielom majetok apod. Hlavne, ked mas take pripady z tvojho najblizsieho okolia.

Pouc sa z chyb ostatnych.

Neprihlasena Leg.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 04.09.09 12:20

Porodit dite v cizi zemi jako cizinka a dat mu tamejsi obcanstvi je strasnej risk. I kdybych mela manzela, kterej by byl svatej, uzasnej, milej, nebudu riskovat, ze az ho jednou necim nas..u, ze mi sebere dite. Sorry, ale to mi prijde fakt hrozne naivni, myslet si, ze neco takovyho neudela.
Navic pokud se ty kamaradky ani nevdaly, dite melo tamejsi obcanstvi a jmeno po otci, pak se teda ale neni cemu divit, ze nemeli nikde zastani. Tohle je proste hra na silnejsiho, proto rikam, ze ja bych NIKDY tohle nepodstoupila…

Hellenka
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 04.09.09 12:29

Napada me jen - je tvuj manzel take bohaty? Ma moc? Vliv?
Proste - melby mozost to udelat?
V takovem pripade bych na nic nespolehala a jistila se. Ireba narozenim ditete v Cechach ci jiz zminenou smlouvou.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >