Poznala bych v 15tt, že je něco špatně?

Anonymni
31.8.09 18:19

Poznala bych v 15 tt, ze je neco spatne?

Ahoj.Jsem tehu,15tt.Zajimalo by me,zda bych poznala,ze je s miminkem neco spatne,ze mu netluce srdicko apod.Nevim proc,ale mam hrozny strach.Je nejaky jasny priznak,ze poznam,ze miminko zije a je v poradku? Nekrvacim ani nemam bolesti, jen se bojim a potrebuju ujistit. Dekuji, Elen.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11724
31.8.09 18:34

Re: Poznala bych v 15 tt, ze je neco spatne?

Ahoj Elen,
asi tě moc nepotěším,ale myslím si, že v 15tt, kdy ještě necítíš pohyby, by jsi nic nepoznala. Samozdřejmě pokud nepočítám krvácení nebo křeče v břichu.
Zbytečně se těmito otázkami nenervuj. Buď v klidu, těš se na miminko, to prckovi udělá nejlíp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.8.09 18:46

Ahoj, naprosto tě chápu, já měla úplně stejný strach, dokonce jsem psala holkám na net stejný dotaz… :-) Fakt je ten, že nepoznáš nic, takže se nenervuj, miminko to z tebe cítí a stejně tím nic neovlivníš - aspoň ne k lepšímu. Snaž se přečkat to období do prvních pohybů v klidu, všechno bude v pohodě, vážně!!! :-) Hodně štěstí, Blanka.

• Nahlásit
  • Citovat
15672
31.8.09 19:48

Ahoj, jdu tě taky podpořit. V tom, že jsem na tom dost podobně. Jsem už sice o pár dní dál, ale obavy mám úplně stejné. Je mi teda už zase zle a pohyby očekávám každým dnem. Do té doby v klidu nebudu ani náhodou (a jak se znám, tak ani pak ne). Příští týden jdu na UZ a hrozně se toho bojím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35403
31.8.09 20:29

Elen presne tak, taky jsem vysilovala. hruza pri kazde kontrole, aby me necekala spatna zprava.
nic se s tim nenadela, vydrz do pohybu - a zacni chodit do hysterickych tehuli (diskuse), tam jsem podobne postizene vsechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.8.09 23:45

Bohužel nepoznáš,taky jsem nic nepoznala .hysterčit budeš celé těhu a vlastně i po porodu.Přeju at je vše o.k :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
21.9.11 20:44

Ahoj,jsem v 15tt a o miminku skoro ani nevim.Nevolnosti a nechutenství jsou pryč a já si občas připadám jako kdybych nebyla těhotná.Mám strach aby bylo s miminkem vše v pořádku když o něm ani nevim.Můžete mi prosím napsat vaše pocity a zkušenosti?Moc děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.11 20:48

Anonymní, v 15 tt určitě nic nepoznáš, snad kromě krvácení a křečí, jak už tady bylo zmíněno. Já jsem na tom stejně, ale už ve 28 tt a strach mám pořád, ale poté, co jsem začala cítit pohyby a jistá jsem si jimi byla až kolem 21tt, jsem strach trochu zmírnila :palec:
Takže buď v klidu, užívej si těhu, to je pro prdelku malou to nejlepší !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1319
21.9.11 20:50

Ahoj, já už jsem v 33.tt, pohyby cítím hodně a často a stačí abych třeba ráno necítila kopanec a už začínám štouchat do břicha, aby se pohnula… Ten strach o dítě už asi nezmizí nikdy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.11 20:58

Jsem si teď všimla, že ta diskuze je trošku starší :oops:
Jinak jak píše Romanetka, pohyby teď už také cítím hodně, jen občas, když prdelka malá spinká nebo je otočená a já jí necítím, tak také šťouchám do bříška :oops:
Je pravda, že strach o dítě nezačíná porodem, ale početím :-?
Jinak Salavko, kamarádka, zasloužilá maminka 4 dětí mi řekla, že pokud by se s miminkem něco stalo, určitě by ti to tělo dalo najevo. V 15 tt máš nárok na to, aby se zmírnili těhu příznaky, ale do pohybů si musíš ještě chvilku počkat. Pokud tě netrápí špinění nebo nějaké bolesti nebo tak něco, netrap se, užívej si a buď v klidu, to je jediné, co ti asi můžeme poradit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
21.9.11 21:06

Moc děkuju,budu se snažit být v klidu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
21.9.11 21:29

Ahoj, chci tě uklidnit že strach budeš mít asi už pořád, ale počkej ještě chvíli, až ucítíš pohyby, budeš si jakoby jistěšjí, i když já panikařila i na začátku kdy pohyby byly málo zřetelné a někdy se nepohl třeba dva dny (samozřejmě pohl ale byl tak maličký že jsem to asi nezaznamenala)…ale neboj, uklidni se tím, že nemáš žádné problémy, a tak se snaž si to užívat :-) uvidíš vše bude ok :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.11 21:16
Gabrielaaa píše:
Ahoj, chci tě uklidnit že strach budeš mít asi už pořád, ale počkej ještě chvíli, až ucítíš pohyby, budeš si jakoby jistěšjí, i když já panikařila i na začátku kdy pohyby byly málo zřetelné a někdy se nepohl třeba dva dny (samozřejmě pohl ale byl tak maličký že jsem to asi nezaznamenala)…ale neboj, uklidni se tím, že nemáš žádné problémy, a tak se snaž si to užívat :-) uvidíš vše bude ok :srdce:

Tak tak…mám to úplně stejně :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama