Tělísko Mirena - krvácení, nenahmatelnost vláken

17
13.6.17 16:48

Tělísko MIRENA - krvácení, nenahmatelnost vláken

Krásné odpoledne dámy :)

Mám pár otázek. 23.5. jsem si nechala po 6ti nedělí zavést tělísko. Krvácela jsem jen v den zavedení a pak nic. Ale zhruba před 10 dny jsem dostala menstruaci a stále krvácím..ěla jsem to některá také? A jak to máte s vlákny od tělíska. Já je nemohu nahmatat a přítel si také nestěžoval.
Měla jsem obavy, zda jsem tělísko nevypudila, ale to je prý vyjímečné a všimla bych si toho.
Na kontrolu jdu 12.7.

Děkuji za odpovědi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3611
13.6.17 17:07

Já o vlaknech také nevím. Menstruaci a spineni jsem měla skoro půl roku a pak klid. Mám ji uz 5. Rok menstruaci jsem od té doby měla sotva 2×

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8690
13.6.17 17:15

@Ivule28 ja jsem si nechala Mirenu dat az 4m po porodu…no a krvacela jsem v kuse 3 tydny a ted tyden spinim…uz jsem z toho docela vycerpana a trosku i lituju, ale porad verim, ze si to nejak sedne, po vlaknech zbytecne nepatram, ale jdou z cipku ven a jsou jakoby obtocena kolem cipku, muz je nezaznamenal. Vim, ze nekteri lekari je hodne zkracuji, pak pri vyndani si pomohou nejakymi klestickami…

Na to krvaceni muzes zkusit ascorutin a pao pripadne k dr.pro nejaky Cyclo3Fort nebo neco silnejsiho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
13.6.17 18:42

@MARKETAB81 děkuji za pozitivní ohlas mirenu. Doufám, že si sedne. Pràvě jsem měla strach, že když je nenahmatam, že je zle.

@lucillee právě jsem z toho taky divá. Necham si zavést tělísko a sex nejde, jelikož krvácím pořád. Snad si to sedne. Přeci jen to stálo dost peněz a mělo by být na 5 let chráněno bez zobání pilulek či řešení ochrany. Jojo dnes jsem si koupila ascorutin, tak uvidíme.????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8690
13.6.17 20:56

@Ivule28 no ja mela solidni depku minuly tyden, jsem si rikala, ze je to paradni antikoncepce, kdyz krvacim s prominutim jak pichly prase :roll: predstava, ze to takhle je treba 3 mesice, to by mi asi hrablo…zacala jsem brat homeopatika na doporuceni homeopatky a hned druhy den jsem uz jen spinila, mozna nahoda mozna to fakt zabralo…kazdopadne spineni mam pocit se zmirnuje, ale k tomu mi volala sestra gyndy, ze mam z cytologie nalez-nejakou infekci, ktera se musi prelecit, takze mam doma Macmiror a zacnu zavadet cipky, cekala jsem az se to spineni jeste zmirni, abych to nebrala zbytecne… :roll: pred teliskem jsem snad nikdy zanet nemela, takze se mi to ted vsechno nahromadilo :( je to otrava, ani pri sestinedeli jsem nekrvacela jako ted..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
13.6.17 21:11

@lucillee
Nu naprosto chapu Tvoji depku a opravnene. 8o v sestinedeli clovek pocital s krvacenim, ale u teliska jsem cekala, ze to bude mi… ale tak snad to vypada uz nadejne a prejde Te to. ;) a jejej, zanet to je peklo. Prosim Te a jaka homeopatika mas?
Ja mela strach, kdyz jsem nenasla ty vlakna, zda to nevypadlo… ale toho bych si vsimla snad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8690
13.6.17 21:56

@Ivule28 Dostala jsem doporučené Melilotus
AKH 1 tbl. 3×denně + Apis. melificu AKH 1 tbl. 3×d. nejsou to ty kuličky od Boiron, ale silnější, které jsou české výroby, aby tě to nemátlo… vypadá takto

Jasně, že správnou polohu tělíska posoudí jen lékař, nechci tě nějak mást…čípek sis normálně nahmatala? Z té dírky by tam měly vycházet ty vlákna…ale právě někdo to může mít tak zakrácené, nebo to časem zajede dovnitř ta vlákna. Mně to docela detailně dr. vysvětlovat a já si je tam krásně nahmatala pak doma…jinak mi tělísko myslím docela sedlo, je to samozřejmě moc krátká doba abych posuzovala nějaké nabírání na váze a podobné, ale cítím se v pohodě, zavádění jsem ani necítila a žádné velké změny na sobě nepozoruju, jen to krvácení, to je teda otrava, spát s vložkou :roll: :roll: už jsem přemýšlela, že si normálně budu zavádět tampony, nějak se mi nechtělo, abych i sledovala lépe intenzitu krvácení, ale na vložky jsem si teda hodně odvykla :roll: :roll: tak snad se to krvácení uklidní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
13.6.17 22:26

@lucillee
Dekuji, kouknu na to. A ta homeopatika Ti zabiraji?

Nu jdu 12.7. na kontrolu spravne polohy. Ale kdyz mi ho zavedla, tak sedelo vyborne. Zavadeni jsem take skoro necitila a jinak za ten mesic skoro, co ho mam, tak take nepocituji nic, jen to krvaceni a to mi ted stve. Nu a jen strach z tech vlaken. Cipek jsem si nahmatala. Tak muzu je mit fakt hodne kratke. Kdyby vypadlo, tak nejsem blba, to bych si vsimla.
Jooo ty vlozky jsou hruza, mam bez kridelek, ale stejne. Neni to pohodli. Byla jsem zvykla jen na tampony, ale ted se bojim, abych to telisko nejak nevytrhla s nim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8690
13.6.17 23:00

@Ivule28 jj je lepší, když budeš mít klid a budeš vědět, že je tam kde má být :palec: Teď to rozhodně neber jako strašení, ale ono nemusí vypadnout ven, ale může se posunout i dovnitř…ale zase to má většinou jak jsem pochopila takové ty projevy jako je silná bolest, nadměrné krvácení apod.

Já jsem po šestinedělí neměla MS a myslím si, že to tělísko tam spustilo odlučování té sliznice, která tam byla, takže mi najela vlastně jako MS, i termín toho nejsilnějšího krvácení by odpovídal :nevim: :think: mám v telefonu MS kalendář, tak jsem se dívala…brala jsem ascorutin a nejdřív nic, ale pak jsem přidala i ty homeo a vlastně 6.den ascorutinu jsem už brala i ta homeo jak ti píšu a den poté ustalo krvácení a jen jsem špinila a od té doby mám pocit, že to špinění je také mírnější a mírnější…nicméně pořád je to na intimku, slavit budu až nastane pauza úplně bez krvácení :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
14.6.17 05:44

@lucillee jojo pro klid to bude nejlepsi. Snad je tam, kde ma byt a telo holt po mesici se jeste vyrovnava s cizim predmetem v tele.???? nic me prave neboli a netrapi. Jen to krvaceni, coz je na prd????

Tak homeopatika nicemu neskodi nee, naopak. Zkusim je take a snad budeme slavit, ze se to vytrati.???? bylo by to uz fajn. I kdyz ono asi po tak kratke dobe i od porodu se to telo celkove dava dohromady a cisti se no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8690
14.6.17 08:10

@Ivule28 Na tom telisku je nejhorsi, ze proste gynekolog sam neumi rict, jak tvoje telo zareaguje, muj mi rikal, ze proste ma 80% nadsenych uzivatelek Mireny, ale pak tech 15-20% ma proste nejake komplikace a u nekterych musi Mirena ven…pry zrovna jeho manzelce nesedla a po roce mu ji zena „hodila na hlavu“ :lol: Nejake 2-3 mesice se muze dit ledacos, ale pak uz by si mela sednout a melo by to byt dobre, takze ja odpocitavam dny, tydny…ted fakt spinim malilicko, mala tecka na intimce, tak snad je to na dobre ceste. Homeopatiky nic nepokazis…mne to za zkousku stalo a pravdepodobne to i pomohlo, protoze zrovna Melilotus tlumi krvaceni a ja jsem fakt hned druhy den namisto krvaceni jasnou cervenou krvi zacala jen spinit po 3 tydnech, takze verim ze mne to pomohlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
14.6.17 08:27

@lucillee prave, nikdo Ti nerekne, jak Ti sedne a co vse Te muze cekat. Ale zas je pravda, ze mi dr. rikala, ze od mireny ma nejvic spokojenych zen, nez u jinych telisek. Doufam, ze budu mezi nimi. Nechce se mi ho nechat vyndat zas. Ale rada bych uz s nim zila v souladu :lol:
Dekuju za ta homeopatika, objednala jsem ji je a vyzvednu v lekarne a zkusim. Snad zaberou.
Joo Ty uz to mas za par, ja mam zatim mesic. A vlakna tedy hledat uz nemam vid ;)8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
14.6.17 08:29

@lucillee a jak dlouho jsi je brala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8690
14.6.17 08:35

@Ivule28 ted to bude tyden co je beru a doberu cele baleni, pokud krvaceni uplne vymizi, tak prestanu…ale je tam 60tbl, takze pri 3 denne je to na 20 dni, takze doberu a uvidim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
14.6.17 09:13

@lucillee ouki, uvidim, co to udela se mnou  ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama