Reklama

Infra teploměr - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 20.09.10 19:10
teplomer

Ahoj, mate nekdo z vas infra lekarsky teplomer??Jestli ano, jak jste spokojene??diky

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 20.09.10 19:19

Mám Thermofocus a jsem nadšená. Za ty peníze fakt stály. Jsem vděčná za inspiraci tady na emiminu. Taky mám ušní/čelní Tefal, ale jím jsem holky při měření budila, infračerveným ne.

dasavr
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 20.09.10 20:31

Taky máme thermofocus, 2 roky a je to bezva věc.

Uživatel je onlineBohunkaP
Extra třída :D 14938 příspěvků 20.09.10 20:45

Já totéž. :lol:

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 20.09.10 21:21

Já jsem na něj taky teď koukala,a musím říci,že by se hodil.Hrozně se bojím strkat malému teploměr do zadečku,a v podpaží to prý není přesné.Manžel když viděl cenu,tak protáčel oči :mrgreen: Asi napíšem Ježíškovi :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11580 příspěvků 20.09.10 21:42

já mám Microlife čelový a také jsem maximálně spokojená. ta invstice se fakt vyplatí.

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 20.09.10 21:44

a máte někdo od " chicca":http://www.mall.cz/…lni-infrared?… ? Vypadá, že funguje na stejném principu a cena je mnohem nižší, to je to, co mě mate :think:

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 02.11.10 16:32

taky Thermofocus a těch peněz vůbec nelituju… je super…mám ho z eBaye daleko levnější než u nás

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >