Infra teploměr - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 20.09.10 19:10
teplomer

Ahoj, mate nekdo z vas infra lekarsky teplomer??Jestli ano, jak jste spokojene??diky

Reakce:
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 20.09.10 19:19

Mám Thermofocus a jsem nadšená. Za ty peníze fakt stály. Jsem vděčná za inspiraci tady na emiminu. Taky mám ušní/čelní Tefal, ale jím jsem holky při měření budila, infračerveným ne.

dasavr
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 20.09.10 20:31

Taky máme thermofocus, 2 roky a je to bezva věc.

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 20.09.10 20:45

Já totéž. :lol:

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 20.09.10 21:21

Já jsem na něj taky teď koukala,a musím říci,že by se hodil.Hrozně se bojím strkat malému teploměr do zadečku,a v podpaží to prý není přesné.Manžel když viděl cenu,tak protáčel oči :mrgreen: Asi napíšem Ježíškovi :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11763 příspěvků 20.09.10 21:42

já mám Microlife čelový a také jsem maximálně spokojená. ta invstice se fakt vyplatí.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15021 příspěvků 20.09.10 21:44

a máte někdo od " chicca":http://www.mall.cz/…lni-infrared?… ? Vypadá, že funguje na stejném principu a cena je mnohem nižší, to je to, co mě mate :think:

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 02.11.10 16:32

taky Thermofocus a těch peněz vůbec nelituju… je super…mám ho z eBaye daleko levnější než u nás

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >