Teplota u novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:10
Teplota novorozenec

Dobrý den, chci se zeptat malá má teplotu v zadečku 37,9. Občas trochu kašle ale lékař má dovolenou a jeho zástup mi řekl že nejdřív v pátek mám s ni jet na pohotovost?

Jsem prvorodička takže nevím děkuji

Přečtěte si článek: Imunita plodu a novorozence a vliv kojení

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 06.02.19 14:13

Sledovat teplotu a srážet jí až od 38,5 bez odečtu. Mit doma Nurofen a Paralen pro takto malé děti. Měřit teplotu několikrat za den. Pokud dítě nebude pít a nebude mít počůrané pleny déle jak cca 6hodin, kontaktovat lékaře.

lampicka11
Závislačka 3547 příspěvků 5 inzerátů 06.02.19 14:13

Po odečtu? Kolik jí je? Kdyby to bylo po odečtu 0,5st tak na pohotovost. Čípky na srazeni teploty jsou váhove až od 3mes nebo 5ti kilo.
U takhle malého dítěte se musí už při 38st do špitálu…! U starších kojenců a dětí se jezdí až po 3dnech.

Semtex
Stálice 52 příspěvků 06.02.19 14:21

No jestli je to novorozenec tzn do 1 měsíce věku, tak s nim raději jdi na pohotovost, jestli starší, čili kojenec, tak záleží na věku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:22

Jsou ji dva měsíce a váží skoro 7kg
Je to bez odečtu

Denina01
Kecalka 488 příspěvků 06.02.19 14:36

Takže má 37.4. To je normální teplota u takhle malého miminka. Když necháš dcerku chvilku rozbalenou, tak ji teplota pravděpodobně klesne :mavam:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 06.02.19 14:46

Klid, ve dvou mesicich namerena teplota 37,9 v zadecku bez odectu je naprosto vpphode. Kdyz by vystoupala na 38,5 dej nurofen. Kdyz by teplota neklesla po leku, pak bych jela na pohotovost.

alialiali
Kecalka 290 příspěvků 06.02.19 14:47

Novorozenec je do 6 týdnů věku, ty máš doma 2 měsícniho už kojence … Jinak ale myslím do 3 měsíců věku je vážná horečka takže od 38,5 bez odečtu bych jela na pohotovost, jinak čekat, a ten zástup ti na to řekl co??

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >