Poradna duly
Jana Čurdová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
holky, tak mě tak napadá se zeptat, komu z vás tady na miminku vaše ratolesti lezou? Všimla jsem si Lidušky od Lacenky a ještě někdo?????????????????????????????????
Brit ještě Adélka od Jitule ta byla první a dneska začal náš Aduš tak na půl něco mezi lezení a posouvání a vstáváním ![]()
Šóš- no..hotovo..jak se to vezme
Všechno sice ještě nemám, ale v průběhu dne jsem změnila nároky na sebe samu, takže technicky vzato hotovo mám ![]()
Zítra mě čekají karboše, mlask ![]()
Brit - malá neleze ale plazí se a sedí opřená jen o jednu ručičku. ![]()
Tak horečka zas vylítla,tak jsme jeli.Paní dr.řekla,že je to asi virový,dala nám probiotika a Honzíka mám jen kojit,max.mrkvičku nebo banán.Teplotu má furt,asle už spí brouček.
BrittHonzík neleze po kolínkách,spíš s plazí a přisunuje.Už se snaží si i sednout.
Letím se učit.
Všem hezký večer.
Leni ono se nedi co divit, při tomhle počasí, tak ať je malý brzy fit ![]()
Zuzi karboše mňam taky bych si dala ![]()
Davídek jede k našim na víkend, takže se o volné chvíli budu věnovat vyrobě vánočních ozdob, páč je to na dlouhé lokte s Adou
Leni - malému přeju brzké uzdravení. ![]()
Mě zatím přihláška nepřišla, ale píšou že to budou posílat postupně běhen víkendu.
Leni tak ať je malýmu co nejdřív líp ![]()
Britt náš ještě neleze,ale plazí se o 106.
Ahojky, tak se zas hlásím. Poslední dobou to máme doma „hustý“, asi z toho stěhování. Už je to tu jakžtakž uklizené, ale spoustu věcí nemáme kam dát, nebo se jich potřebujeme zbavit (ale do popelnice nejsou)
, naštěstí jsou mimo byt. Teď už se to snad uklidní, zítra jdeme na koncert Buena Vista Social Club a v neděli manžel odjíždí na měsíc pryč. Docela se těším, až si s dětma uděláme nějaký režim a budu se nervovat jen s nima.
Poslední dobou mám fakt „nervy v kýblu“… třetí dítě bych fakt nezvládla.
Jinak Vili už se pokouší na všechny 4, taky se posouvá a přitahuje za ručičky, v podstatě se doplazí kam potřebuje.
Ten vánoční kolotoč je zajímavý. Já teda radši dávám dárky, tak se trochu obávám toho, co bych dostala. Tak přemýšlím, zkusit, nezkusit
, ale zas to může být dobrodrůžo ![]()
Bad věřím ti že toho máš po krk.Mně to stačilo jednou,a to bylo jenom 300km,a z bytu do baráku takže krámy se šoupli na půdu. Už nikdy více ![]()
Taky jsem se už zaregistrovala ![]()
Už jsem se taky zaregistrovala do kolotoče, bude to sranda
.
Goldii dík za porozumění
. Při stěhování asi na dálce nezáleží, ale na tom, kolik krámů dotyčný má
Náročný je to asi vždycky a my se stěhovali ve 4 do bytu ve kterém jsme byli předtím jen 2 s miminkem… takže jsme do teď nashromáždili spouuustu krámů.
Holky, musím se pochlubit - mám kilo dole
Ale je fakt, že moc nejím. Asi jak mám pořád dost práce a na jídlo není čas myslet. Taky jsem už začla menstruovat a nekojím každé 3h, spíš méně, asi odešlo dost vody. No uvidíme, příští týden jdu poprvé na zumbu. Tak pápá, koukám že tu jsem poslední. ![]()
já blbec otevřela diskusi o hrách a teď sem tu zkejsla
![]()
Bad úplně tě chápu, my se stěhovali předloni den před štědrým dnem a to byl mazec, krámu z 3+1 a dva sklepy a garáž, takže fakt děs
už nikdy více
kila neřešim, začnu až po vánocích, páč žinýrovat se nehodlám ![]()
no jdu spát, páč takhle dlouho vzhůru jsem už nebyla ani nepamatuji
tak dobrou ![]()
Dobré ránko všem
,
Bad stěhování je hrozný, my se stěhovali párkrát z 1+1 do 1+1, takže to nebylo tak hrozný a naposledy z 1+1 do 4+1, ale ten jsme neměli vůbec zařízenej, takže jsme byli dost dlouho o krabicích. Teď už je to jakžtakž a zase zjišťuju, že ti, kdo stavěli paneláky měli asi místo mozku pivní kostku, protože jinak by to postavili tak, aby byla možnost více úložného prostoru. No a jestli se někdy budeme stěhovat někam jinam, tak to tady asi zapálím, páč to by mě asi zabilo
.
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat