Únor 2010

5229
3.6.09 19:08

ÚNOR 2010

Tak co devcata, uz par dni vyhlizim novy mesic :wink: Tak sup sup. Jeste je asi moc brzy, ja jsem teprve 5.tt a termin vychazi na 3.2., ale doufam, ze se behem mesice poradne rozrosteme :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4217
3.6.09 19:32

Jééééééééééééžišmarjá gratuluju :srdce:
To snad ani není možný, připadá mi to jako nedávno, když nám gratulovaly holky z Února 2008 a říkaly, abysme si to užívaly, protože to fakt rychle uteče................a ono to opravdu uteklo, že to ani neni možný 8O
Takže to samé přeju všem, které se tu objeví....................
S nostalgií zamačkávám slzu :cry: .............
Dita a Emička (Únor 2009)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5229
3.6.09 19:44

No jo, leti to jako blazen :D Vzdyt ja patrim do diskuze Unor 2007 :! :! :! :lol: Hold unor u nas bude velice narocny na oslavy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
3.6.09 19:57

Ahoj Matesso, zatím tě jdu jen podpořit, ale ještě se nepřidám. V pondělí mi bylo už druhý den zle, teplota tento cyklus výrazně stoupla, ale MS mám dostat až o víkendu. Ale kvůli těm nevolnostem jsem v pondělí testla a ukázala se mi druhá čárka. Slabá, ale je tam. Kdoví, jak to dopadne, zatím to beru jako další pokus o těhu, vloni jsem po 13tt potratila, takže je mi jasné, že teď je opravdu brzy. A především to nemám potvrzené, může to být třeba cysta. K doktorovi se chystám, pokud MS nedorazí nebo test nepřestane být pozitivní nebo nepřijde nějaká další komplikace, až tak za měsíc (nemám ještě ani ukončený 4.týden a můj gyndr zve až takna sedmý týden).

Každopádně tobě gratuluju a přeju, ať je vše jak má být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12009
3.6.09 21:01

Cau zakladatelko, :lol: moc gratuluju a drzim palecky at je vse ok. u me byva 5tt kriticky a kdo vi, co mi nakonec toho 15 reknou, zatim MS nemam a HCG sili, ale dle mudra nejak malo :cry: 8O .
Hrozne rada bych byla s tebou tehu, no palej me prsiska a po jidle je mi tak divne a furt skytam, tak uvidime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4140
3.6.09 21:18

No já už vyhlížela, kde je únor 2010 :wink: .
Jak psala Dituška, uteklo to hrozně rychle, takže všem přeji pohodové a bezproblémové těhotenství :D . Užívejte si!

Sammmy a Sabinka - únor 2009 :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5229
4.6.09 13:33

Ahoj devcata,

tak jen v rychlosti…musim se jit chvilku natahnout,dokud Nellinka chrupe :wink: Ja v prvnim tehu byla lezak, pak me v 25.tt hospitalizovali a vylezla jsem az skoro ve 34.tt :roll: Tak doufam,ze ted to bude vsechno ok.,i kdyz tomu moc neverim :nevim: Uz ted mi nejak tvrdne bricho :?

HKAC, ahoj :-) Budu drzet palusky, at to o vikendu nedostanes :wink: Zatim to vypada nadejne,co?

STICKO, ty mas SZ :wink: Doufam,ze se ti to vyjde a budem se schazet i tady :D

A ostatnim dekujem za gratulace a pranicka :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5229
4.6.09 13:41

Jinak ja tu ted tyden nebudu, tak doufam, ze az se vratim, tak uz tu bude par novych tehulek :wink: Jedu do Chorvatska, mela jsem tam surfovat, ale tehu mi jaksi prekazilo plany, tak se tam budu trapne valet. Doufam,ze mi nebude moc blbe :-( :roll: :roll:

:-)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.09 13:47

Re: ÚNOR 2010

Matessa píše:
Tak co devcata, uz par dni vyhlizim novy mesic :wink: Tak sup sup. Jeste je asi moc brzy, ja jsem teprve 5.tt a termin vychazi na 3.2., ale doufam, ze se behem mesice poradne rozrosteme :wink:

Ahojky, já jsem tu nová a termín mám cca mezi 4.-7. únorem :D Včera jsem si udělala testy a dnes mi doktor potvrdil, že čekáme mimíska. A jsme 2,5mm velcí :D :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.09 15:40

Ahojky, taky jsem tu nová. Zatím jsem u doktora nebyla, ale podle krevních testu jsem těhotná asi 14 dní. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.09 15:46
Harmonixa píše:
Ahojky, taky jsem tu nová. Zatím jsem u doktora nebyla, ale podle krevních testu jsem těhotná asi 14 dní. :P
AHOJ HOLKY,POKUD NEMÁTE MOŽNOST NAHLÉDNOUT DO NOVÉHO KATALOGU AVON,OZVĚTE SE MI. ON-LINE KATALOG, ZE KTERÉHO JE JEDNODUŠŠÍ VYBÍRAT NEBO TIŠTĚNÝ.SOU TAM ÚŽASNE VÝROBKY ZA SUPER CENY.STAČÍ SE PODIVAT NA:

www.avoncosmetics.cztak holky pište objednavam 9.6.!!.OSTRAVA A OKOLÍ OSOBNÍ PŘEVZETI PŘI DOMLUVĚ.10%SLEVA NA KAŽDÝ VÝROBEK TAK NEVÁHEJTE A OZVĚTE SE NA MEJL.MATASEK83@SEZNAM.CZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
5.6.09 11:26

Ahóóój těhule - spolutěhule :-) Taky se k vám s neskutečnou radostí přidávám. Těhu v úplném začátku, ale přece… Po dvou potratech doufám, že už konečně bude do třetice všeho dobrého. K Dr. se budu objednávat až tak za 14 dní, tak uvidíme… Určitě pak písnu… A zatím budu sledovat vás :wink: Moc nám držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12009
5.6.09 12:23

Ahoj Janiku, vitej, my se zname cervna vid? Taky doufam a verim, ze uz jsmesi to zle vybraly vid?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
5.6.09 12:37

jejda, ahoj, no jasně - my se známe :D :D :D Tak to je super, gratuluju! Tak si teď dáme „druhé kolo“ a snad už to dojedeme až do cíle :wink: Ještě občas s nostalgií nakukuju do června, jak už tam holky rodí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12009
5.6.09 13:31

No to ja taky. jak ti je Janiku? Ja mam za sebou uz tri utz behem 14 dni. Nemuzou mimi najit, ale hcg roste, mela bych byt 5 plus 4 ale kde nic tu nic, jen nejaka tekutina a nasakla deloha :? :?
Beres nejaky hormony na udrzeni tehu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama