Termín porodu říjen vs duben. Máte zkušenost u svých dětí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucisek87
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 12.12.17 07:21
Termin porodu rijen vs duben. Mate zkusenost u svych deti?

Mile maminky, chci se zeptat. Prvni dceru jsem porodila 24.rijna, ted mam termin porodu 19.dubna. Mate nekdo zkusenosti jestli se da ten zacatek prvni dny zivota oblecenim srovnat? Myslim co jsem mela pro dceru vyuziji i ted? Mela jsem do porodnice overalky, zavinovacku a deku na prikryti. A o narozeni dlouha bodycka, polodupky a overalky. Nebo poradite jakou vybavu na ten duben poridit? :)

Reklama

Reakce:

JohanaK
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 12.12.17 07:32

Já jsem měla syna začátkem května. Tehdy začala hrozná vedra už vlastně v dubnu. KOncem těhotenství jsem chodila v kraťasech. Myslím, že s výbavou to bude jednodušší. Případně dáš o vrstvu míň. Spíš něco nevyužiješ, než že by chybělo. Dávala jsem body dl. rukáv a dupačky a do kočárku jen zavinovačku nebo lehkej flísovej fusáček. Záleží jaké bude počasí. PO dvou měsících už býval o prázdninách jen v krátkým overalu bez jakékoliv přikrývky, ale to už bylo fakt horko.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 12.12.17 07:44

No, ja mam jednoho syna v lednu, druhého v srpnu. Obleceni jsem nijak neřešila - mladší vse dědí po starším. Jedine co jsem musela doplnit byla kombineza na zimu pro mladšího. Ze zacatku jsem stejne dávala oběma body s dl. rukavem a nejake dupky, připadne mikcu/svetřík/po­nožky atd…u novorozence moc nezáleží na ročním obdobi, ze zacatku stejne potřebuje byt oblečen, jelikož si sám jeste neumí regulovat tělesnou teplotu…

Lucisek87
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 12.12.17 08:04

@JohanaK @Marie432875 Moc dekuji za rady. Prave buh vi, jaky bude pocasi v dubnu a pak hlavne v kvetnu a v cervnu (i kdyz v cervnu uz ted byvaji tropy). Tak ja si nachystam nejaky dlouhy obleceni na zacatek a potom asi budu flexibilne nakupovat podle pocasi. Ted cekame chlapecka, tak prave muze po dceri dedit jen nejake kousky.

Tunrida
Hvězda diskuse 46837 příspěvků 12.12.17 08:24

Je to stejný. Já mám teda kluky červen a duben, ale taky měli prostě klasiku - několik overalů, polodupačky, dupačky, body s dlouhým, ten červnový teda brzy s krátkým nebo byl nahatý. Deku mát slabou a teplejší. No a pak tak v tý 68, 74 to bude spíš letní oblečení no. Ale tak to se dá případně všechno dokoupit během chvilky.

Hadumi
Extra třída :D 13175 příspěvků 12.12.17 08:39

Mám dceru letní a syna zimního, pro něj jsem používala věci po dceři + jsem koupila 1 kombinézu, kterou jsme víceméně neužili.

Ha-ni
Neúnavná pisatelka 19709 příspěvků 12.12.17 09:27

Mám dva kluky, jeden říjen, druhý konec dubna a využila jsem maximum oblečení. Na mladšího jsem si půjčila zhruba od dvou měsíců ještě nějaká trička s dlouhým rukávem, protože starší měl teplejší kabátky nebo v zimě mikinu. Hodně to záleží na počasí, mladší, když měl měsíc, tak bylo ke konci května u nás denní maximum kolem 10-12°, a to jsem třeba vytáhla i zimní fusak, abych ho nemusela navlíkat.

Lucisek87
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 12.12.17 09:54

Super, moc vam vsem dekuji, tak koukam, ze spis zalezi jaky bude pocasi, ale na zacatek kazdopadne vyuziju obleceni po dceri. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama