Tesco zásilka -za jak dlouho přijde zboží, kvalita

17.11.20 10:31

Tesco zásilka

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s objednáváním potravin včetně masa a pečiva z Tesca? Přijdou produkty čerstvé a opravdu to většinou stihnou do tří dnů?

Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25058
17.11.20 10:39
@Studující maminka píše:
Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s objednáváním potravin včetně masa a pečiva z Tesca? Přijdou produkty čerstvé a opravdu to většinou stihnou do tří dnů?

Děkuji.

Tak do tří dnů v této situaci pochybuju, to se musíš podívat, co vaše Tesco nabízí. Kolegyně si objednává, je spokojená s kvalitou a čerstvostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1200
17.11.20 10:46
@Studující maminka píše:
Dobrý den,

Děkuji.

Jak do tri dnu? Ty si volis den a hodinu, kdy chces, aby ti byl dovezen nakup. Ale v soucasne dobe to chce zamlouvat dost dopredu.
Edit.: Pecivo je cerstve, maso bych si v Tescu nekoupila ani osobne. Ale to zalezi, co kdo preferuje.

Příspěvek upraven 17.11.20 v 11:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14445
17.11.20 10:55

Pečivo je OK, ovoce a zelenina také. Maso bych tam koupila pouze v nejvyšší nouzi. A jinak si volíš termín dodání. Záleží, jak jsou u vás vytížení. Za normální situace objednávám na druhý den. Na jaře jsem blokovala termíny až za 14 dní. Dřív volno neměli. Ale super je, že ještě večer před dodáním můžeš objednávku upravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
17.11.20 11:02

Berou to ten den že skladu, takže pokud tam je to čerstvé, dojde ti to čerstvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9721
17.11.20 11:19

Ano, objednávám každý týden. Jsem spokojená, beru potraviny i ovoce a zeleninu a vždy spokojenost. Maso kupuju spíš u řezníka, ale občas vezmu i tady a zatím jsem byla spokojená.
Jinak termín si vybereš sama podle toho, jak je to volné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20322
17.11.20 11:27

Maso bych v tescu nekoupila ani normlane, to je humus. Jinak to jde, pečivo, ovoce atak berou čerstvé ve skladu ten den, co ti to povezou. Do 3 dnu nevim co myslis, sama si vyberes datum a cas, kdy to chces, ale aktualne to bude boj, budes rada, kdyz chytnes termin treba za 2 tydny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6219
17.11.20 12:23
@Studující maminka píše:
Dobrý den,

Děkuji.

Berou co je na prodejne nebo ve skladu v normalnim obchode. A termin dodani si vybiras sama. Den a hodinu. Ja jsem s kvalitou nikdy problem nemel, ale maso jsem taky nikdy nebral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9721
17.11.20 20:30

@Kriss Tina dnes jsem nakupovala, bála jsem se, když až seženu termín a bylo tam prázdno… Klidně bych nakoupila na zítra…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat