Test na protilátky covid-19

1383
14.4.20 06:54

test na protilátky covid19

Prosím, nevíte zda je možnost se někde otestovat na protilátky Covid19?
Na netu jsem našla jen tento test na domácí použití :

https://www.servatech.cz/…gm-1-ks.html

ale vůbec netuším, zda to není nějaký podvod. Co si o tom myslíte?

Moc vás prosím, nehádejte se tu jako v jiných diskuzích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24902
14.4.20 06:56

Na domácí použití zatím nebudou relevantní testy. Nekupoval bych to. Někdo se tuším ptal Prymuly na testy, které měla v nabídce alza, ale mám dojem, že jim to zatím právě zakázali prodávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
14.4.20 07:22

No asi bych tomu nevěřila, podle mě to bude na stejné brdo jako rychlotesty :-). Už teď nějaké nemocnice nabízí testy pro samoplátce, do toho bych šla spíše, protože výsledku bych mohla věřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
14.4.20 07:23
@vokishka píše:
Na domácí použití zatím nebudou relevantní testy. Nekupoval bych to. Někdo se tuším ptal Prymuly na testy, které měla v nabídce alza, ale mám dojem, že jim to zatím právě zakázali prodávat.

Díky za reakci. Právě jsem na vážkách, zda ho koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
14.4.20 08:00
@EvieK píše:
No asi bych tomu nevěřila, podle mě to bude na stejné brdo jako rychlotesty :-). Už teď nějaké nemocnice nabízí testy pro samoplátce, do toho bych šla spíše, protože výsledku bych mohla věřit.

Dík. Zkusím ještě prohledat internet, které nemocnice to nabízejí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
14.4.20 08:46
@lísteček1 píše:
Dík. Zkusím ještě prohledat internet, které nemocnice to nabízejí.

No teď jsem zjistila, že uz jich je pár. Plno nemocnic už to nedělá z kapacitních důvodu, ale nějaké ještě ty testy provádí, záleží odkud jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
14.4.20 08:59
@EvieK píše:
No teď jsem zjistila, že uz jich je pár. Plno nemocnic už to nedělá z kapacitních důvodu, ale nějaké ještě ty testy provádí, záleží odkud jsi.

Já právě našla jen jednu nemocnici v Praze. Já jsem z Teplic, tak zkusím pohledat někde tady na severu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3243
14.4.20 09:02

A ten test na protilatky je stejny jako na pritomnost viru?
Ja jen vim, ze zname delali test po prodelanem koronaviru, zda uz muze z karanteny a stale je pozitivni, dite uz negativni. O protilatkach nikdo nic nerikal zda maji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
14.4.20 09:11
@Simmcaa píše:
A ten test na protilatky je stejny jako na pritomnost viru?
Ja jen vim, ze zname delali test po prodelanem koronaviru, zda uz muze z karanteny a stale je pozitivni, dite uz negativni. O protilatkach nikdo nic nerikal zda maji.

Ne, je to jiný test.
Myslím si, že syn možná prodělal covid 19 už na začátku března, ale klidně to mohla být těžší chřipka. Byl právě na výletě v Praze a asi za týden na to měl opravdu hnusnou chřipku se všemi příznaky jako u covidu 19, poté jsem to dostala já i manžel, ale už v lehčí formě. Tak by mě právě zajímalo, jestli to byla normální chřipka, nebo covid 19.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3243
14.4.20 09:39

@lísteček1 jenze co uvadeji, tak ty protilatky nejsou konzistentni a kazdy je ma jinak dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
14.4.20 09:45
@lísteček1 píše:
Prosím, nevíte zda je možnost se někde otestovat na protilátky Covid19?
Na netu jsem našla jen tento test na domácí použití :

https://www.servatech.cz/…gm-1-ks.html

ale vůbec netuším, zda to není nějaký podvod. Co si o tom myslíte?

Moc vás prosím, nehádejte se tu jako v jiných diskuzích.

Tak si to kup, pochybuju, že když ti udělají odběr v zdr. zařízení budou mít nějaké důvěryhodnější testy, akorát zaplatíš2× víc. Třeba tady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 12:04

@lísteček1 v Děčíně dělají určitě. Možná i v Ústí.

• Citovat
  • Nahlásit
OnM
6
18.4.20 17:21

V Ústí www.diag.cz, cena 637 Kč vč. odběru. Čekáme na výsledky - máme si zavolat za týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
18.4.20 17:48
@OnM píše:
V Ústí www.diag.cz, cena 637 Kč vč. odběru. Čekáme na výsledky - máme si zavolat za týden. [/citac
Dekuji moc
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24902
18.4.20 17:53
@OnM píše:
V Ústí www.diag.cz, cena 637 Kč vč. odběru. Čekáme na výsledky - máme si zavolat za týden.

Jak to dělají, výtěrem nebo z krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat