Otevření škol až v září, co si o tom myslíte?

Anonymní
13.4.20 22:08

Otevření škol až v září, co si o tom myslíte?

Ahoj, chtěla bych se zeptat o tom co si myslíte o tom nápadu, že by děti šly do škol až v září mě ta petice připadá, že je až moc přitažená za vlasy?
Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24155
13.4.20 22:11

Že mi do té doby jebne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2203
13.4.20 22:13

Já myslím, že v září bude situace stejná jako nyní, takže se tím nic nevyřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9735
13.4.20 22:13
@pikola píše: Že mi do té doby jebne…

Bojím se, že do té doby jebne i dětem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49936
13.4.20 22:14

Já si zase moc nedovedu představit jak tam děti budou celý den v roušce :?. Malé skupinky udělají jak? Možná někde kde je malá kapacita, ale jinak si to nedovedu představit v praxi :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2590
13.4.20 22:15

Je to strašně dlouhá doba i s prazdninama. Jestli zakažou i tábory, tak opravdu nevím, co budou ty děti/rodiče dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3196
13.4.20 22:17

Ať klidně otevřou dříve, ale bez rousek. Jinak chudaci deti v tom vedru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
13.4.20 22:18

Šílený. V Německu, kde mají mimochodem daleko více nakažených než my, plánují, že starší děti pomažou už příští týden. Tak já fakt už nevím, proč je u nás takovej tyjatr. Není někde petice, že chci, aby do školy šly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1727
13.4.20 22:20
@Netopýr1 píše: Šílený. V Německu, kde mají mimochodem daleko více nakažených než my, plánují, že starší děti pomažou už příští týden. Tak já fakt už nevím, proč je u nás takovej tyjatr. Není někde petice, že chci, aby do školy šly?

Je:

https://www.petice.com/…kolniho_roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
658
13.4.20 22:22

Mě by zajímalo, jak to bude s vyucovanim, kdyby šly až v zari.. to se bude dohánět to, co se nestihlo teď? Nebo rovnou látka nového ročníku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
@carsa píše:
Je:https://www.petice.com/…kolniho_roku

Už sem našla díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat o tom co si myslíte o tom nápadu, že by děti šly do škol až v září mě ta petice připadá, že je až moc přitažená za vlasy?
Co si o tom myslíte?

Nedám to.. Prostě ne.. Jsem jen jedna.. Petice na ho*no.. Když někdo může být doma, super.. Já nemůžu.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
13.4.20 22:23

Podle mě je to blbost :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22697

Je to šílený a nemyslím si, že to k něčemu bude. Ten vir bude mít zase svoje období, nezmizi a co pak?
Mám to nevadí, je nám doma dobře. Ale byt máme 3 děti a zahradu a doma taky uplne nesedíme, tak kamarádi dětem chybi.
I škola.

Příspěvek upraven 13.04.20 v 22:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6574

Já psala jinde… že první polovina května moc nechci, když píší, že ještě neví, jeslti nebude špička ted po Velikonocích. Ale pokud by nemoc nestoupala, tak za mě aspoň červen..
Další návrh co sjem slyšela, že tam budou jenom dvě tři hodiny.. To zase nevím, to je takové, ani tak ani tak, protože to je pak pošou domů- a co práce. Jeslti mají být pak všichni v družině, tak je to stejně nastejno..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama