Otevření škol až v září, co si o tom myslíte?

Anonymní
13.4.20 22:08

Otevření škol až v září, co si o tom myslíte?

Ahoj, chtěla bych se zeptat o tom co si myslíte o tom nápadu, že by děti šly do škol až v září mě ta petice připadá, že je až moc přitažená za vlasy?
Co si o tom myslíte?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35970
13.4.20 22:11

Že mi do té doby jebne…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7980
13.4.20 22:13

Já myslím, že v září bude situace stejná jako nyní, takže se tím nic nevyřeší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15432
13.4.20 22:13
@pikola píše: Že mi do té doby jebne…

Bojím se, že do té doby jebne i dětem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
13.4.20 22:14

Já si zase moc nedovedu představit jak tam děti budou celý den v roušce :?. Malé skupinky udělají jak? Možná někde kde je malá kapacita, ale jinak si to nedovedu představit v praxi :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3871
13.4.20 22:15

Je to strašně dlouhá doba i s prazdninama. Jestli zakažou i tábory, tak opravdu nevím, co budou ty děti/rodiče dělat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4380
13.4.20 22:17

Ať klidně otevřou dříve, ale bez rousek. Jinak chudaci deti v tom vedru…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2922
13.4.20 22:18

Šílený. V Německu, kde mají mimochodem daleko více nakažených než my, plánují, že starší děti pomažou už příští týden. Tak já fakt už nevím, proč je u nás takovej tyjatr. Není někde petice, že chci, aby do školy šly?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
carsa
13.4.20 22:20
@Netopýr1 píše: Šílený. V Německu, kde mají mimochodem daleko více nakažených než my, plánují, že starší děti pomažou už příští týden. Tak já fakt už nevím, proč je u nás takovej tyjatr. Není někde petice, že chci, aby do školy šly?

Je:

https://www.petice.com/…kolniho_roku

  • Citovat
  • Upravit
882
13.4.20 22:22

Mě by zajímalo, jak to bude s vyucovanim, kdyby šly až v zari.. to se bude dohánět to, co se nestihlo teď? Nebo rovnou látka nového ročníku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2922
13.4.20 22:22
@carsa píše:
Je:https://www.petice.com/…kolniho_roku

Už sem našla díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
13.4.20 22:22
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat o tom co si myslíte o tom nápadu, že by děti šly do škol až v září mě ta petice připadá, že je až moc přitažená za vlasy?
Co si o tom myslíte?

Nedám to.. Prostě ne.. Jsem jen jedna.. Petice na ho*no.. Když někdo může být doma, super.. Já nemůžu.. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
13.4.20 22:23

Podle mě je to blbost :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25220
13.4.20 22:23

Je to šílený a nemyslím si, že to k něčemu bude. Ten vir bude mít zase svoje období, nezmizi a co pak?
Mám to nevadí, je nám doma dobře. Ale byt máme 3 děti a zahradu a doma taky uplne nesedíme, tak kamarádi dětem chybi.
I škola.

Příspěvek upraven 13.04.20 v 22:25

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9880
13.4.20 22:23

Já psala jinde… že první polovina května moc nechci, když píší, že ještě neví, jeslti nebude špička ted po Velikonocích. Ale pokud by nemoc nestoupala, tak za mě aspoň červen..
Další návrh co sjem slyšela, že tam budou jenom dvě tři hodiny.. To zase nevím, to je takové, ani tak ani tak, protože to je pak pošou domů- a co práce. Jeslti mají být pak všichni v družině, tak je to stejně nastejno..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna o očkování dětí proti chřipce

Ikona - Daniela Verdánová

MUDr. Daniela Verdánová