Testování nadaných dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 21:52
Testování nadaných dětí

Ahoj,
poradíte mi, kde v Praze testují nadané děti? A hlavně pak poradí co s nimi dál? Loni jsme našli jednu šikovnou stránku, ale nedaří se mi na ni narazit. :zed: Děkuji.
Anonym kvůli dceři.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 22.02.17 21:58

A kolik jí je?

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 22.02.17 22:01

Jinak testují třeba PPP, Mensa od cca 5 let, dětský psycholog…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 22:02

9 - změnila se učitelka a my si doma začínáme připadat jak v tomto vtipu… :zed: :zed: :zed:
 https://www.facebook.com/photo.php?…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 22:04

A hlavně, mám pocit, že jí chybí motivace… Látku zvládá, mnohdy snad ví i víc jak učitelka + k tomu si čte o hodinách pod lavicí (což logicky učitelce vadí)…

Ou
Kelišová 5816 příspěvků 22.02.17 22:07

Tady je přesně to co potřebujete a hledáte

http://bit.ly/2lwB57M

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 22.02.17 22:07
@Anonymní píše:
9 - změnila se učitelka a my si doma začínáme připadat jak v tomto vtipu… :zed: :zed: :zed:
https://www.facebook.com/photo.php?…

a čí je ten profil s odkazem? Já toho kluka z obrázku totiž znám :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 22:09
@galantni jelenice píše:
Jinak testují třeba PPP, Mensa od cca 5 let, dětský psycholog…

PPP nechci, museli bychom jít k jednomu určitému - tomu co má na starosti naší školu a to nechci. Zkusím toho psychologa - v pěti letech u jednoho dělala testy šk. zralosti… Doporučil předčasný nástup, ale spádová škola nás odmítla (vysvětlili u zápisu, proč ne) a do nespádové (náročnější) byl problém se dostat i rok poté.

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 22.02.17 22:11

Centrum nadání?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 22:15

@tamata
netuším, nemám FB. Shodou okolností jsme tento týden dostali tento odkaz od příbuzné. Přesně zapadl do nálady u nás doma :mrgreen: (Aniž by tušila, jak to vygradovalo) :mrgreen:
Ale pančitelka dřív učila právě ty děti s dys… a podobně. No a letos dostala naší potížistku se spolužáky :mrgreen: :nevim: A jsem z toho čím dál víc na rozpacích. :think:

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 22.02.17 22:18
@Anonymní píše:
@tamata
netuším, nemám FB. Shodou okolností jsme tento týden dostali tento odkaz od příbuzné. Přesně zapadl do nálady u nás doma :mrgreen: (Aniž by tušila, jak to vygradovalo) :mrgreen:
Ale pančitelka dřív učila právě ty děti s dys… a podobně. No a letos dostala naší potížistku se spolužáky :mrgreen: :nevim: A jsem z toho čím dál víc na rozpacích. :think:

tak to je dobrá náhoda :lol:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18983 příspěvků 22.02.17 22:20
@Anonymní píše:
@tamata
Ale pančitelka dřív učila právě ty děti s dys… a podobně. No a letos dostala naší potížistku se spolužáky :mrgreen: :nevim: A jsem z toho čím dál víc na rozpacích. :think:

Víš, já se obávám, že pokud má paní učitelka problém s tím, aby tvou dceru motivovala a zaměstnala, že ji k tomu nepřiměje žádný papír.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 22:31
@hanka.br. píše:
Víš, já se obávám, že pokud má paní učitelka problém s tím, aby tvou dceru motivovala a zaměstnala, že ji k tomu nepřiměje žádný papír.

Ne, nedělám si iluzi. Spíš to asi bude o nasměrování někam jinam, možná i na změnu školy. Paradoxně mám pocit, že ve vyšších ročnících se přestupuje lépe, jak když se člověk snaží někam dostat při klasickém zápisu do 1. třídy.
Mimochodem, tato paní učitelka nám pro ni navrhuje Open gate… Že by jí to tam prospělo. Začínám mít pocit, že se jí chce zbavit. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 22:34
@Gosi píše:
Centrum nadání?

Tak manžel tvrdí, že je mu to povědomé :mrgreen: tak to bude asi ono. :lol:
Já si tu stránku sice pamatuji trochu jinak, ale možná si to pletu. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 22:48

Kromě psychologů, pedagogicko-psychologických poraden (můžete si vybrat poradnu, kterou chcete, ne tam kam jste ve škole přiděleni) testují třeba tady: http://www.mensa.cz/
Mám stejně starou dceru. Dle testů v 6 letech u psycholožky IQ cca 136 a je to s ní hodně náročné. ;) Naštěstí ve škole se moc neprojevuje. Ale myšlení je úplně jiné. Ještě doporučuji toto. Jsou tam i zajímavé rozhovory k puštění: http://monikastehlikova.cz/

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >