Reklama

Testování ovulace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 18:19
Testování ovulace

Dobrý den, Od 12. DC si dělám ovulační testy. Teprve teď sílí, už je skoro pozitivní, Ale dr mi řekl, že ovulace už tento měsíc byla cca 2 dny zpátky, Že už mám 6 Folíků na další cyklus, dominantí má 15 mm. Jakto, že ovulační testy dál sílí? Myslela jsem, že LH je nejvyšší při ovulaci. Mám až dnes bolesti a příznaky jako při ovulaci. DÍky :hug:

Přečtěte si článek: Ovulační testy – jak je správně použít?

Reklama

Reakce:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 27.08.18 20:42

Jak dlouhý míváš cyklus, a který den cyklu teď jsi? Neznamená přítomnost dominantního folikulu, že se ovulace teprve chystá?! A jelikož dominantní folikul roste 2mm za den a praská kolem 20mm a víc, tak bych řekla, že testy ti ukazují správně a ovulace se dá očekávat v nejbližší době.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:06

Dneska jsem 18 DC, Ovulaci mívám málokdy a nepravidelný cyklus, ale kolem 26-30 dnů, jak kdy Přikládám fotku z testů. dva poslední jsou z dneška. Pozitivně to nevypadá

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 27.08.18 21:19

Pozitivně opravdu nevypadají :nevim: i skoro pozitivní jak píšeš v úvodním příspěvku si predstavuji jinak. Jak dlouho se snažíte? Jak víš, že ovulace je málokdy? To potvrdil doktor nebo pomocí testů? Nad měřením BT jsi neuvažovala, abys věděla jak to s tou ovulací máš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:30

2,5 roku. Prostě jsme to nehlídali… ale poslední rok už to zkoušíme naplno. Chodím každý měsíc k dr, proto vím o tom,že často nemívám ovulaci. Nasadil mi tento měsíc clostik. Uvažovala jsem, ale pracuji na směny a nevím,jak bych to dělala :zed:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 27.08.18 22:18

Asi moc neporadím :( zkus testy Wondfo, mají v sobě víc barviva a lépe tak ukazují ovulaci, ale ze začátku se můžou zdát matoucí. A to jsi teď tento cyklus brala clostill a byla jsi na kontrole až 16DC?

Frozenheart
Povídálka 46 příspěvků 28.08.18 07:27

ano, byla jsem až tak pozdě, měnila jsem doktora, potože ten bývalý říkal,že to není nutné…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama