Testování ovulace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 18:19
Testování ovulace

Dobrý den, Od 12. DC si dělám ovulační testy. Teprve teď sílí, už je skoro pozitivní, Ale dr mi řekl, že ovulace už tento měsíc byla cca 2 dny zpátky, Že už mám 6 Folíků na další cyklus, dominantí má 15 mm. Jakto, že ovulační testy dál sílí? Myslela jsem, že LH je nejvyšší při ovulaci. Mám až dnes bolesti a příznaky jako při ovulaci. DÍky :hug:

Přečtěte si článek: Ovulační testy – jak je správně použít?

Reakce:
jaaaninda
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 27.08.18 20:42

Jak dlouhý míváš cyklus, a který den cyklu teď jsi? Neznamená přítomnost dominantního folikulu, že se ovulace teprve chystá?! A jelikož dominantní folikul roste 2mm za den a praská kolem 20mm a víc, tak bych řekla, že testy ti ukazují správně a ovulace se dá očekávat v nejbližší době.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:06

Dneska jsem 18 DC, Ovulaci mívám málokdy a nepravidelný cyklus, ale kolem 26-30 dnů, jak kdy Přikládám fotku z testů. dva poslední jsou z dneška. Pozitivně to nevypadá

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 27.08.18 21:19

Pozitivně opravdu nevypadají :nevim: i skoro pozitivní jak píšeš v úvodním příspěvku si predstavuji jinak. Jak dlouho se snažíte? Jak víš, že ovulace je málokdy? To potvrdil doktor nebo pomocí testů? Nad měřením BT jsi neuvažovala, abys věděla jak to s tou ovulací máš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:30

2,5 roku. Prostě jsme to nehlídali… ale poslední rok už to zkoušíme naplno. Chodím každý měsíc k dr, proto vím o tom,že často nemívám ovulaci. Nasadil mi tento měsíc clostik. Uvažovala jsem, ale pracuji na směny a nevím,jak bych to dělala :zed:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 27.08.18 22:18

Asi moc neporadím :( zkus testy Wondfo, mají v sobě víc barviva a lépe tak ukazují ovulaci, ale ze začátku se můžou zdát matoucí. A to jsi teď tento cyklus brala clostill a byla jsi na kontrole až 16DC?

Frozenheart
Stálice 62 příspěvků 28.08.18 07:27

ano, byla jsem až tak pozdě, měnila jsem doktora, potože ten bývalý říkal,že to není nutné…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >